کد خبر: 817973 A

مدیرکل استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

مدیرکل استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مدیران باید از روش‌های مختلف، اقدامات و فعالیت‌های دولت را به مردم اطلاع‌رسانی کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نهمین نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مازندران با حضور سیدمحسن دلبری مدیرکل امور استان های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امرایی کارشناس معین امور استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اصغری رئیس و اعضای شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی به میزبانی بانک رفاه کارگران مازندران برگزار شد.

مدیرکل استان‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: هدف اصلی ما همدلی و هم‌افزایی در جلسات شورای هماهنگی است و در حال بازنگری دستورالعمل شورای هماهنگی وزارت تعاون هستیم و در این بخش به نظر کارشناسی اهمیت می‌دهیم.

دلبری با اشاره به اینکه اولویت ما حفظ آرامش در جامعه است، تصریح کرد: بخش اعظمی از افراد جامعه از طیف‌ها و طبقات مختلف اجتماعی از خدمات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بهره‌مند هستند.

وی گفت: مدیران باید از روش‌های مختلف، اقدامات و فعالیت‌های دولت را به مردم اطلاع‌رسانی کنند.

دلبری افزود: مدیران باید با حضور در بین مردم، مساجد، تریبون نماز جمعه و جلسات متعدد، خدمات دولت را برای مردم تبیین کنند و به صورت مستمر، برنامه‌های این وزاتخانه را به مردم گزارش دهند.

وی با اعلام اینکه با دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از دستگاه‌ها و مدیرانی که در جشنواره شهید رجایی برتر شدند، از آنها قدردانی می‌شود، خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات شورای هماهنگی تعاون کار و رفاه اجتماعی در شهرستان‌ها ایده بسیاری خوبی است که در مازندران اجرا شده و این مهم را به سراسر کشور تسری می‌دهیم.

 

اعضای شورای دولت کارشناسی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر