کد خبر: 817966 A

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس:

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیریت یکپارچه عباس آباد با هدف گردشگری در دستور کار باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علی محمد شاعری چهارشنبه شب در اولین گردهمایی روز جهانی گردشگری در شرق مازندران در مجتمع گردشگری هوتو بهشهر افزود: اشتغال و مشکل تولید، بیکاری و فقر از مشکلات مهم جامعه امروز ما در کشور و در شرق مازندران است.

وی با تاکید بر توسعه صنعت، بازرگانی، کشاورزی وگردشگری در مازندران، یادآور شد: باید در این بخش ها سرمایه گذاری شود تا در برون رفت از مشکلات تلاش شود.

 شاعری،  گردشگری را بعنوان اولویت های مهم توسعه اعلام کرد و گفت: گردشگری بدلیل زودبازده و کم هزینه بودن، صنعت سبز بودن و تولید ثروت کردن می تواند اولویت مهم سرمایه گذاری باشد.

این مسوول ادامه داد: توسعه گردشگری نیازمند فرهنگ سازی و همکاری سازمان گردشگری و فعالان این حوزه است .

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر فعال کردن حوزه طبیعت گردی و میراثی در بهشهر خاطر نشان کرد: در ابن بخش در صفی آباد،  عباس آباد و میانکاله برنامه های مهمی در دستور کار است.

شاعری گفت: تلاش برای منطقه آزاد شدن امیرآباد، فراهم کردن شرایط دسترسی به کاخ تاریخی صفی آباد بعنوان سمبل و نماد گردشگری مازندران در مرحله تهیه نقشه و مسیریابی است، واگذاری 17هکتار از سالارتپه به شهرداری بهشهر و تلاش برای مدیریت یکپارچه عباس آباد با هدف گردشگری از مسائل مهم قابل پیگیری در این دوره بود که در دست انجام است.

نماینده مردم نکا، بهشهر و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه علمی و مثبت در گردشگری باید پیشاهنگ باشد و در این بخش نیازمند بازارچه گردشگری و صنایع دستی هستیم.

وی افزود: ناهماهنگی در بهشهر فراوان است و نبابد برخی از مسائل حاشیه ای ما را از تلاش برای توسعه و حرکت رو به جلو بازدارد.

شاعری گفت: توسعه همه جانبه در گرو هماهنگی و همدلی است و باید همه با هم برای توسعه با همدلی و همزبانی گام برداریم.

 

بیکاری گردشگری مجلس شورای اسلامی مشکلات بهشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر