کد خبر: 817503 A

فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف 2 میلیاردی البسه قاچاق از یکی از واحدهای صنفی در شهرستان ساری، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار سید " محمود میرفیضی " ، گفت: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق به شناسایی یکی از عرضه کنندگان انواع البسه خارجی قاچاق در شهرستان ساری شدند.

سردار میرفیضی، افزود: پس از هماهنگی های قضائی، ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی با همکاری نماینده اداره صنعت، معدن و تجارت استان در بازدید از یک واحد صنفی 132 ثوب انواع البسه خارجی قاچاق کشف کردند .

وی ، ارزش کالای قاچاق کشف شده را برابر نظر کارشناسان بالغ بر 2 میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد : کالاهای کشف شده به سازمان جمع آوری اموال تملیکی استان تحویل و متهم نیز پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .

میرفیضی در ادامه با اشاره به این که قاچاق کالا تخریب زیر بنای اقتصاد کشور و نادیده گرفتن حق نسل فردا است، اذعان داشت: هدف پنهان قاچاق رشد تجمل گرایی، مصرف زدگی، نابود کردن اقتصاد ملی و تهدیدی جدی برای سلامت افراد جامعه است .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به این که قاچاق یک پدیده خلاف شرع و قانون و مبارزه با قاچاق کالا اقدامی برای حفظ و استقرار امنیت در کشور است به مردم توصیه کرد: برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه با نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق کالا و ارز و هرگونه مسائل امنیتی همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند .

 

استان مازندران اشتغال سلامت قاچاق ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر