کد خبر: 814783 A

رییس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی مازندران اعلام کرد:

رییس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی مازندران گفت:راه اندازی سرای تجاری ولگاگراد فرصتی مناسب برای افزایش مبادلات تجاری با روسیه می باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،رییس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی مازندران در مراسم افتتاحیه سرای تجاری ولگاگراد آن را سرآغاز توسعه تجارت و مبادلات اقتصادی بین دو استان برشمردو اظهار کرد: هدف ما از راه اندازی سرای تجاری در استان ولگاگراد، استفاده از ظرفیت های دو استان و افزایش ارتباط تجار دو کشور می باشد و اتاق بازرگانی دو کشور به عنوان نمایندگان بخش خصوصی مسوولیت مهمی دارند.

عبدالله مهاجر دارابی با تاکید بر ارتقای تجارت بین دو استان، افزود: همانطور که در سال گذشته قول تاسیس سرای تجاری را به بخش خصوصی دادیم امروز نیز نوید ارتقای تجارتی بین دو استان را به تجار دو کشور می دهیم و امیدوارم روزی جشن افزایش مبادلات تجاری بین دو استان را بگیریم.

مهاجر دارابی راه اندازی سرای تجاری ولگاگراد را فرصت مناسبی برای افزایش مبادلات تجاری با روسیه دانست و ادامه داد: استان ولگاگراد روسیه ظرفیت های خوبی برای تجار مازندران دارد و می تواند دروازه ای برای ورود به استان های دیگر روسیه برای مبادلات اقتصادی باشد.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی مازندران با بیان اینکه استان ولگاگراد با 114 کشور دنیا مبادلات اقتصادی دارد، گفت: در حال حاضر استان مازندران با کشور روسیه تبادل کشاورزی در زمینه گل، سبزی و محصولات شیلاتی دارد که افتتاح سرای تجاری ارتباط دو سویه بین تجار ایرانی و روسیه را فراهم می کند که تجار مازندران باید از این ظرفیت به خوبی استفاده کنند.

 

استان مازندران بخش خصوصی روسیه کشاورزی مبادلات تجاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر