کد خبر: 814160 A

فرمانده انتظامی استان مازندران اعلام کرد:

فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف زمین خواری 3 میلیارد ریالی و بازگرداند 7 هزار متر مربع از اراضی ملی و طبیعی به دامان طبیعت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار سید محمود میرفیضی با اعلام این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه فردی اهل و ساکن شهرستان کلاردشت در محدوده منطقه"رودبارک" با تجاوز به بخشی از اراضی ملی مبادرت به تصرف و محصور کردن بیش از 7 هزار متر مربع اراضی ملی و طبیعی کرده، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت .

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی،متهم به زمین خواری شناسایی شد و ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی قضائی در اقدامی غافلگیرانه متهم به زمین خواری را دستگیر کردند .

فرمانده انتظامی مازندران، خاطر نشان کرد: در راستای اجرای حکم قضائی مبنی بر خلع ید زمین، بیش از 7 هزار و 182 متر مربع از اراضی تصرف شده به ارزش 3 میلیارد ریال با همکاری ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی رفع تصرف و به دامن طبیعت بازگردانده شد.

سردار میرفیضی با تاکید بر اینکه همه افراد جامعه باید خود را در قبال صیانت از منابع طبیعی مسئول بدانند، گفت: آگاه باشیم که انفال عمومی حق الناس هستند و باید ازآن ها محافظت کنیم .

 

استان مازندران تجاوز زمین طبیعت ماموران پلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر