کد خبر: 814046 A

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران :

خیریانپور با بیان این که استاندار مازندران به دعوت رسمی آندری ایوانوویچ بوچارف، استاندار ولگاگراد روسیه در رأس یک هیأت اقتصادی و تجاری عازم این استان شد، افزود: بهره برداری سرای تجاری مازندران، اجرایی و عملیاتی نمودن 11 بند از مفاد تفاهم نامه منعقده سال 1397 فی مابین استانداران ولگاگراد و مازندران، شرکت در جلسه مذاکرات B2B بین جامعه تجاری مازندران و ولگاگراد روسیه و ... را از جمله ی مهم ترین برنامه های استاندار در این سفر اعلام کرد. ‎

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری از ورود هیات اقتصادی مازندران به استان ولگا گراد روسیه خبر داد و گفت: احمد حسین زادگان، استاندار مازندران به دعوت رسمی آندری ایوانوویچ بوچارف، استاندار ولگاگراد در رأس یک هیأت اقتصادی و تجاری عازم این استان شد تا در جریان این سفر؛ پیگیری های لازم برای اجرایی و عملیاتی نمودن 11 بند از مفاد تفاهم نامه منعقده سال 1397 فی مابین استانداران ولگاگراد و مازندران صورت گیرد.

حسن خیریانپور با بیان این که استاندار ولگاگراد روسیه در سال 1397 در رأس یک هیأت 60 نفره اقتصادی تجاری به مازندران مسافرت داشت، افزود: طی این سفر پس از بازدید استاندار ولگاگراد از منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد با استاندار مازندران دیدار کرد و در این دیدار؛ تفاهم نامه 11 ماده ای جهت تعمیق و توسعه همکاری های اقتصادی و تجاری فی مابین آندری ایوانوویچ بوچارف و احمد حسین زادگان به امضاء رسید.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران تصریح کرد: در سفر امروز استاندار مازندران به ولگاگراد روسیه پس از ورود و مذاکرات اولیه با مسئولان دولتی و بخش خصوصی ولگاگراد، عصر امروز نسبت به افتتاح و بهره برداری سرای تجاری مازندران با 76 غرفه در شهر ولگاگراد اقدام خواهد شد.

حسن خیریانپور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران دیدار رسمی با آندری بوچارف استاندار ولگاگراد روسیه، شرکت در جلسه مذاکرات B2B بین جامعه تجاری مازندران و ولگاگراد روسیه، بازدید از دانشگاه کشاورزی ولگاگراد و مذاکره با مسئولان این دانشگاه را از جمله ی دیگر برنامه های استاندار مازندران و هیأت همراه در جریان این سفر سه روزه اعلام کرد.

 

 

بخش خصوصی جامعه روسیه کشاورزی منطقه ویژه اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر