کد خبر: 812897 A

سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان مازندران اعلام کرد:

محمدرضا ییلاقی اشرفی گفت:برای حرکت در مسیر توسعه کشور نیازمند مشارکت جوانان و سازمان های مردم نهاد هستیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان، با حضور نمایندگان سمن های جوانان کشور، نخستین کارگاه ملی تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های مردم نهاد جوانان کشور به میزبانی هتل مروارید نکا برگزار شد .

 محمدرضا ییلاقی اشرفی،سرپرست معاونت فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران از حمایت های وزارت ورزش و جوانان، استاندار و شخص مدیرکل ورزش و جوانان در جهت برگزاری و میزبانی از نخستین کارگاه ملی تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های مردم نهاد جوانان کشور قدردانی کرد.

وی در بخش دیگری از صحبت های خود سمن های جوانان را پیشرو در برنامه های اجتماعی و کمک کننده دولت ها دانست و افزود: برای حرکت در مسیر توسعه کشور نیازمند مشارکت جوانان و سازمان های مردم نهاد هستیم.

در ادامه نورالله پاشا،معاون اداره کل مشارکت های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان نیز  گفت : وزارت ورزش و جوانان نگاه متفاوتی به برگزاری این کارگاه دارد و انتظار است محورهای اصلی آن بصورت مستقل برگزار شود.

وی همچنین انتشار ویژه نامه این رویداد و ارسال به همه استان های کشور را از دیگر شاخص های مهم برگزاری کارگاه آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های مردم نهاد دانست و اظهار داشت؛ تلاش داریم خروجی مناسبی از این کارگاه داشته باشیم و سمن های جوانان به دلیل عدم اطلاع از قوانین درگیر مسائل حقوقی و مشکلات دیگر نشوند.

پاشا شبکه سازی سازمان های مردم نهاد را از دیگر اهداف وزارت ورزش و جوانان نام برد و تاکید کرد؛ ورزش و جوانان از ایده ها و طرح های خوب سمن ها حمایت خواهد کرد.

لازم به ذکر است این کارگاه ملی تخصصی آشنایی با قوانین و مقررات سازمان های جوانان مردم نهاد به مدت 3 روز با حضور اساتید برجسته در حوزه های مختلف سازمان های مردم نهاد برگزار خواهد شد.

 

اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران دولت معاون ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر