کد خبر: 812593 A

رئیس مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی:

ولی الله نانواکناری گفت:طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان طرحی بحق که باید اجرا شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا،ولی الله نانواکناری صبح امروز در جمع اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان تامین اجتماعی شهرستان های مرکزی استان مازندران که به میزبانی شهرستان بابلسر برگزار شد، گفت:یکی از دلایل پیروزی انقلاب اسلامی ایران حمایت کارگران دیروز و بازنشستگان امروز است که همواره و در تمامی سطوح حامی این انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ایستاده اند.

رئیس مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی افزود: کارگران بدون هیچ چشم داشتی و مخلصانه و در ۸ سال جنگ تحمیلی پای آرمان های این انقلاب و امام راحل ایستادند و با ایثارگری های خود خوش درخشیدند.

وی گفت: دور از انصاف است که این قشر زحمت کش و مظلوم در چنین وضعیت معیشتی بسر ببرد.

نانواکناری با اشاره به اینکه طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی بحق است و باید اجرا شود، گفت: باید تلاش کرد تا مشکلات قشر کارگر و بازنشسته را به حداقل رساند.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکلات درمانی کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی در حوزه انتخاباتی خود گفت: یکی از دغدغه های بنده در حوزه انتخاباتی ام مشکلات و تجهیز بیمارستان شفا تامین اجتماعی بابلسر بوده است که با تشکیل چند جلسه با جناب شریعتمداری و همکارانشان در وزارت کار قول هایی جهت مساعدت داده شده است.

 

انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جنگ تحمیلی حقوق مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر