سرخط خبرها:
کد خبر: 811869 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: گردشگری در شهرستان گلوگاه در شرق مازندران مغفول مانده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حسینعلی قوانلو در اولین همایش فرصت ها، چالش و توانمندی های شهرستان گلوگاه در افق 1418 افزود: کاهش تورم و رشد اقتصادی از مسائل مهم و قابل توجه در جامعه است و چاره ای جز سرمایه گذاری برای رفع مشکلات نداریم.

وی گفت: حضور سرمایه گذاران مختلف در گلوگاه می تواند اثرگذار باشد و باید از این فرصت ها و سرمایه گذاران برای توسعه هر چه بیشتر استفاده کرد.

 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اعلام اینکه یکی از معضلات استانهای شمالی با وجود ارزش بالای تولیدات کشاورزی، کاهش شاغلین بخش کشاورزی است؛ تصریح کرد: این امر به علت روش های نوین کشاورزی و مکانیزاسیون شدن کشاورزی به وجود آمد. 

قوانلو گفت: با کاهش اشتغال در بخش کشاورزی، امروزه جور و جفای آن را بخش صنعت و گردشگری به دوش می کشد.

وی با اشاره به فرصت های مختلف توسعه در گلوگاه یادآور شد: در مطالعات آمایش سرزمینی یکی از مهمترین فرصت های رشد شهرستان گلوگاه، کشاورزی و صنعت قلمداد شد و گردشگری بعنوان مولفه مهم مغفول ماند.

قوانلو افزود: شهرستان گلوگاه به دلیل نزدیکی به دو فرودگاه مازندران و گلستان، همجواری با بندر امیرآباد و دسترسی آسان به راه ترانزیتی می تواند نقش مهمی در توسعه همه جانبه ایفا کند و بهترین فرصت برای سرمایه گذاری است که باید این ظرفیت ها به سرمایه گذاران شناسانده شود.

 

جامعه رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت گردشگری مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر