کد خبر: 811674 A

مدیر کل حفظ نشر و ارزشهای دفاع مقدس مازندران:

مدیر کل حفظ نشر و ارزشهای دفاع مقدس مازندران گفت: بیش از 3 هزار برنامه هفته مقدس در مازندران برگزار می شود.

سردار عبدالله ملکی صبح امروز در نشست با خبرنگاران با اشاره به سی و نهمین سالگرد دفاع مقدس اظهار داشت: بیش از 3 هزار برنامه هفته مقدس در مازندران برگزار می شود.

وی با تشریح عناوین برنامه های هفته دفاع مقدس شعار این هفته را "ماپیروزیم" اعلام کرد و گفت: یکشنبه  سی و یکم شهریور با عنوان "قدرت، توانمندی و اقتدار نیروهای مسلح" نامگذاری شده که در این روز با برگزاری رژه نیروهای مسلح قدرت و توانمندی این نیروها  در سراسر به نمایش گذاشته می شود.

مدیر کل حفظ نشر و ارزشهای دفاع مقدس مازندران، افزود: روز دوشنبه یکم مهر با عنوان " دانش پژوهی ، معرفت،جوانان و سربازان" نامگذاری شده که در این روز بازگشایی مدارس،دانشگاه ها را خواهیم داشت.

وی افزود: سه شنبه دوم مهر تحت عنوان " رونق تولید، حمایت مردمی و خود باوری " و چهارشنبه سوم مهر نیز با عنوان " بصیرت، دشمن شناسی، ولایتمداری و دفاع همه‌جانبه "نامگذاری شده است.

ملکی خاطرنشان کرد: پنج شنبه چهارم مهر با عنوان " شهیدان، جانبازان، آزادگان و فخرآفرینان " نامگذاری شده که در این روز عطرافشانی مزار شهدا و تجلیل از خانواده های معظم شهدای دوران دفاع مقدس و سهدای مدافع حرم و تکریم از جانبازان و آزادگان صورت می گیرد.

وی " معنویت،وحدت ملی،خانواده و ورزش همگانی" را عنوان جمعه پنجم مهر برشمرد و گفت: در این روز همبستگی ملی و حضور باشکوه در نماز جمعه و همچنین ورزش عمومی و همگانی رقم خواهد خورد.

ملکی تصریح کرد: دیدار با 800 خانواده شهدا،پیشکسوتان و آزادگان در دستور کار هفته دفاع مقدس قرار دارد.

وی افزود: شنبه ششم مهر با عنوان " رزمندگان، حماسه آفرینان و جهادگران" نامگذاری شده، که در این روز برنامه‌ هایی در جهت یادبود حماسه غرورآفرینان عملیات بزرگ "ثامن الائمه و بزرگداشت شکست حصر آبادان" برگزار می‌شود.

مدیر کل حفظ نشر و ارزشهای دفاع مقدس مازندران تصریح کرد: همچنین از رزمندگان، جهادگران و حماسه آفرینان دوران دفاع مقدس نیز تجلیل خواهد شد.

وی ادامه داد: یکشنبه هفتم مهر با عنوان "فرماندهان، پیشکسوتان و مسئولان " نامگذاری شده که در این روز همایش سراسری پیشکسوتان برگزار می شود.

ملکی افزود: یکی از مهم‌ ترین برنامه‌ های ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس در این هفته تمرکز بر روی جوانان و نوجوانان با بهره‌گیری از فضای مجازی است.

مدیر کل حفظ نشر و ارزشهای دفاع مقدس مازندران برگزاری یادواره شهدا با عناوین " آبروی محله،شهید محله" ،یادواره 33 شهید قطع نخاعی در استان و همایش زن در دفاع مقدس را از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس نام برد.

 

 

پیشکسوتان جوانان و نوجوانان خانواده دفاع مقدس نماز جمعه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر