کد خبر: 811508 A

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران:

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران گفت:جامعه کارگری و بازنشستگی باید به این باور برسد که تنها راه برون رفت از مشکلات و رسیدن به مطالبات بحق کارگری و بازنشستگی اتحاد و یکپارچگی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،دبیر اجرایی خانه کارگر استان مازندران در گردهمایی شوراهای اسلامی کار استان مازندران با بیان اینکه امروز دشمنان انقلاب و نظام به دنبال براندازی آن هستند گفت: امروز کارگران و بازنشستگان با تمامی مشکلات معیشتی،درمانی و اقتصادی پای آرمان های نظام و انقلاب اسلامی ایران ایستاده اند.

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران ادامه داد: کارگران و بازنشستگان همواره در تمامی عرصه های این انقلاب و نظام در صف اول و خط مقدم با تمام وجود حضور داشتند اما متاسفانه همواره از حداقل ها قائل بوده است.

وی با اشاره به برخی کم لطفی ها در دولت تدبیر و امید نسبت به جامعه کارگری گفت: جامعه و تشکیلات کارگری و بازنشستگی در انتخابات گذشته به دولت تدبیر و امید رای داد و امروز هم از این اعتماد و رای دادن پشیمان نیست اما متاسفانه دولت جناب آقای روحانی در برخی موارد به تعهدات خود نسبت به جامعه کارگری عمل نکرد.

وی گفت:جامعه کارگری و بازنشستگی باید به این باور برسد که تنها راه برون رفت از مشکلات و رسیدن به مطالبات بحق کارگری و بازنشستگی اتحاد و یکپارچگی بین جامعه کارگری است.

نصرالله دریابیگی با انتقاد از سیاست های غلط خصوصی سازی در کشور گفت:متاسفانه امروز سیاست های غلط ،خصوصی سازی را به خصوصی خوری تبدیل شده است.

وی با اشاره به قراردادهای سفید امضای کارگران گفت: متاسفانه کارگران از هیچ امنیت شغلی برخوردار نیستند.

 

 

 

انتخابات بازنشستگی جامعه شوراهای اسلامی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر