کد خبر: 811196 A

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران:

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران گفت: :در عصر دانایی ،جامعه علمی و دانشگاهی نقش بسیار مهمی را در اداره امور کشور در راستای توسعه همه جانبه در شرایط اقتصاد مقاومتی خواهند داشت.

به گزارش خبرنگار ایلنا،حسن خیریانپور بعد از ظهر امروز در جلسه شورای اداری مازندران اظهار داشت:در عصر دانایی ،جامعه علمی و دانشگاهی نقش بسیار مهمی را در اداره امور کشور در راستای توسعه همه جانبه  در شرایط اقتصاد مقاومتی خواهند داشت.

وی افزود: با توجه به تعامل خوب دانشگاه های دولتی و خصوصی با دستگاه های دولتی از نظرات و پیشنهادات جامعه علمی دانشگاه ها با تاکید بر سیاست استاندار مازندران مبنی بر تلفیق علم در بخش های خصوصی و دولتی برای توسعه استان به نحو شایسته ای بهره گیری می کنیم.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران به مناسبت های پیش رو اشاره کرد و گفت: با در پیش بودن هفته دفاع مقدس ایثارگری ها ،فداکاری ها و از خودگذشتگی های رزمندگان برای حفظ تمامیت ارضی کشور را پاس می داریم و تلاش می کنیم این روحیه مقاومت و فداکاری کماکان استمرار پیدا کند.

وی با اشاره به در پیش بودن آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس تصریح کرد: باید در سال جدید تحصیلی وضعیت مدارس را به لحاظ کمی و کیفی ارتقاء دهیم.

خیریانپور به هفته نیروی انتطامی در روز شمار هفته اشاره کرد و افرود: ناجا نقش مهمی در برقراری نظم و امنیت در جامعه دارد و اینکه امنیت بستر تمامی فعالیت ها است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مازندران همچنین به روز روستا و عشایر اشاره کرد و نقش روستاییان و عشایران را در تولید و توسعه همه جانبه کشور موثر دانست و بر استفاده و حمایت همه جانبه این قشر از جامعه تاکید کرد.

 

اقتصاد مقاومتی جامعه دفاع مقدس معاون سال تحصیلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر