کد خبر: 810440 A

صبح امروز صورت گرفت؛

منصور غلامی صبح امروز با هدف بازدید از پنج دانشگاه دولتی مازندران، بازدید از دستاوردهای علمی مراکز تحقیقاتی و پژوهشی استان ، نشست با مسئولان و تشکل‌های دانشجویی این واحدهای دانشگاهی، افتتاح طرح‌های عمرانی و حضور در جلسه شورای اداری استان وارد مازندران شد. ‎

به گزارش خبرنگار ایلنا،وزیر علوم در این سفر ۲ روزه به مازندران مهمان دانشگاهیان، سمن‌ها و تشکل های دانشجویی و مسئولان استانی مازندران خواهد بود و در این سفر، بازدید از طرح های عمرانی و دستاوردهای پژوهشی و نشست با مسئولان و بررسی و پیشرفت طرح های توسعه فضای دانشگاهی را در دستور کار خود دارد. 

غلامی در نخستین سفر خود به استان مازندران ابتدا در جمع مسئولان، پژوهشگران و خبرنگاران استان مازندران در سازمان مرکزی دانشگاه مازندران واقع در بابلسر حاضر خواهد شد. 

نشست با اعضای شورا و هیات ممیزه این دانشگاه، بازدید از طرح های عمرانی و دستاوردهای پژوهشی و نشست با دانشجویان و تشکل های دانشجویی دانشگاه مازندران، نشست با شورای دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل، بازدید از واحدهای پژوهشی و طرح های عمرانی این دانشگاه و بازدید از پروژه دانشگاه تخصصی فناوری های نوین آمل از برنامه های روز اول سفر وزیر علوم به مازنردان است.

وی در برنامه های روز نخست سفر خود به مازندران ادای احترام به شهدای والامقام با حضور بر سر مزار شهدای پردیس این دانشگاه را دارد.

وزیر علوم در روز دوم سفر خود در دانشگاه های کشاورزی و منابع طبیعی ساری و دانشگاه علم و فناوری مازندران واقع در بهشهر حاضر خواهد شد که در قالب بازدید، نشست با مسئولان دانشگاه و افتتاح چند طرح عمرانی است.

طرح های قابل بهره برداری در حوزه دانشگاه های مازندران در سفر وزیر علوم به این استان شامل طرح های دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی ساری خواهد بود و بازدید از پارک علم و فناوری مازندران برنامه آخر سفر دو روزه وزیر علوم به این استان است.

بازدید زا پارک علم و فناوری مازندران از دیگر برنامه های روز دوم سفر وزیر علوم به مازندران است. 

افتتاح ساختمان معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با متراژ یک هزار و ۷۵متر در سه طبقه و آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه مرکزی دانشگاه با هدف باز چرخانی و استفاده مجدد از آب با ظرفیت ۴۰۰ متر مکعب در شبانه روز طرح های عمرانی این دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری است که با حضور وزیر علوم انجام می شود.

غلامی پرونده سفر خود به مازندران را با حضور در شورای اداری استان که در محل استانداری مازندران برگزار می شود خواهد بست.  

 

شورای اداری علوم تحقیقات و فناوری فناوری کشاورزی و منابع طبیعی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر