کد خبر: 809718 A

رئیس اتاق بازرگانی مازندران:

رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: سرای تجاری استان 2 مهر در طبقه فوقانی اتاق بازرگانی ولگاگراد روسیه افتتاح می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا،عبدالله مهاجر صبح امروز در نشست با خبرنگاران با اشاره به افتتاح سرای تجاری مازندران در طبقه فوقانی اتاق بازرگانی ولگاگراد روسیه در آینده ای نزدیک خبر داد و اظهار داشت: سرای تجاری در فضایی به مساحت صد متر مربع است که 78 شرکت استان در این نمایشگاه حضور دارند.

وی با بیان اینکه 70 کشور دنیا در این نمایشگاه بین المللی شرکت کردند ،افزود: راه اندازی سرای تجاری بستری مناسب برای ارائه محصولات تولیدی ایران و مازندران است.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: مازندران بواسطه سرآمد بودن در 14 محصول کشاورزی می تواند با شرکت در این سرای تجاری زمینه ارتباط بی واسطه و بهرمندی از تجار خارجی را به سهولت فراهم کند.

وی با بیان اینکه جنوب روسیه می تواند یکی از بازارهای خوب برای تولیدات استان ما باشد،ادامه داد: بسیاری از تولیدات این منطقه از نیازمندیهای ما محسوب می شود از سویی دیگر ظرفیت های تولیدی ما نیز جزء نیازمندیهای این استان است،بنابراین برپایی نمایشگاه فرصت مناسب برای عرضه محصولات این دو استان است.

مهاجر تصریح کرد:بیشتر کالاهایی که از استان صادر می شد قابلیت حمل توسط کشتی را ندارد از اینرو 98 درصد کالاها ،بصورت زمینی و کانتینری حمل می شود.

وی افزود: راه اندازی سرای تجاری  موجب گسترش وتوسعه مبادلات تجاری کشورمان با جنوب روسیه خواهد شد.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: حضور مازندران در این نمایشگاه موجب می شود که دیگر تجار با توانمندی های اقتصادی و بخش های کشاورزی،صنعتی و معدنی مازندران آشنا می شوند.

 

ایران روسیه کشاورزی نمایشگاه بین المللی مبادلات تجاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر