کد خبر: 808773 A

شهردار بهشهر:

شهردار بهشهر از افزایش حجم زباله در دهه اول محرم خبر داد و گفت: در دهه اول محرم 800 تن زباله در بهشهر جمع آوری شد.

یاسر فیروزی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا با اشاره به افزایش سطح زباله در سطح بهشهر افزود: در مجموع بیش از 100 تن زباله در دهه اول محرم بیش از زمان های دیگر در بهشهر جمع آوری و به نوعی 100 تن به حجم زباله شهری افزوده شد.

وی بیان داشت: براساس آنچه واحد خدمات شهری انجام می دهد و اعلام شد؛ روزانه و در حالت معمول، بیش از 70 تن زباله از سطح شهر بهشهر جمع آوری می شود.

شهردار بهشهر گفت: این مقدار و حجم از زباله در دهه اول محرم از روزانه 70تن به بیش از  80 تن در روز افزایش یافته است و با تلاش پاکبانان و مردم جمع آوری شد .

فیروزی افزود: قبل از آغاز مراسم عزاداری در مسیر برپایی ایستگاههای صلواتی، نسبت به تعبیه 15 عدد باکس ساده با حجم بالا و ۵۶ عدد باکس مکانیزه اقدام شد.

وی گفت: برای پاکسازی مسیر عزاداری، سه اکیپ به صورت شبانه روزی در محل با ۴۵ نیروی انسانی به صورت گردشی مستقر و نسبت به شستشو، انتقال و جمع آوری زباله اقدام کرده اند.

شهردار بهشهر با تشکر از همکاری مردم تصریح کرد: نسبت به سال های گذشته شاهد زباله کمتری در سطح شهر و جداول و جوش های آب بودیم که بیانگر فرهنگ سازی مناسب در این بخش و همکاری مردم بوده است.

زباله محرم دهه بهشهر آوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر