کد خبر: 807372 A

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری مازندران:

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری مازندران گفت: امر به معروف و نهى از منکر یک واجب اسلامى است و باید در میان مردم رایج بشود و همه دستگاه حکومت ماباید ازامربه معروف وناهى از منکر دفاع کند .

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، حجت الاسلام سید مرتضی موسوی در سخنان پیش از خطبه امروز نماز جمعه ساری به ویژگی های هفته امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و اظهار داشت: ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر راه پیامبران و انبیاء الهی بوده است.

وی با بیان اینکه کار انبیاء اجرای خوبی ها ، بیان معروف و دور کردن مردم از منکرات بوده است،افزود: حاکمان و مسئولان این  فریضه الهی را در ادارت و سازمان ها در دستور کار خود قرار دهند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری مازندران با تاکید بر اینکه نظارت همگانی در جامعه پیاده سازی شود،گفت: مسئولان حرف مردم را بشنوند و به آن عمل کنند.

وی با بیان اینکه فریضه امر به معروف و نهی از منکر ضامن بقای هر حکومتی است،تصریح کرد: مسئولان در بخش نامه ها،تفاهم نامه ها و همایش ها امر به معروف و نهی از منکر به عنوان اصل مهم گنجانده شود.

 

حجت الاسلام موسوی،ادامه داد: سازندگی کشور و استواری نظام کشور در اجرای امر به معروف و نهی از منکر و از بین بردن منکرات است.

وی تاکید کرد که مسئولان در هفته امر به معروف ملزم به رعایت شئون اخلاقی و اجرای دستورات دینی در هر اداره ای هستند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری مازندران تصریح کرد: دشمن با ترویج برهنگی و بی عفتی درصدد این است تا نقش روحانیت و مروجین این فریضه الهی را کمرنگ کنند.

حجت الاسلام موسوی خاطرنشان کرد: امر به معروف و نهى از منکر یک واجب اسلامى است و باید در میان مردم رایج بشود و همه دستگاه حکومت ماباید ازامربه معروف وناهى از منکر دفاع کند .

 

امر به معروف امر به معروف و نهی از منکر پیشگیری از وقوع جرم جامعه دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر