کد خبر: 805886 A

فرمانده انتظامی شهرستان نکا اعلام کرد:

سرهنگ حسین زارع از کشف 5 کیلوگرم انواع مواد مخدر در نکا خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سرهنگ "حسین زارع"با اعلام این خبر، گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و جلب رضایت عمومی شهروندان، طرح عملیاتی ظفر با محوریت ناامن کردن محیط برای سارقان، فروشندگان مواد مخدر و مجرمان در سطح شهرستان نکا به مرحله اجرا در آمد.

وی افزود: ماموران با هماهنگی قضائی در چندین مرحله عملیات موفق شدند، 5 کیلو و 796 گرم انواع مواد مخدر را از متهمان کشف کنند

فرمانده انتظامی شهرستان نکا افزود: در این طرح 4 اراذل و اوباش، 151 متهم و مجلوب دستگیر شدند و یک واحد صنفی متخلف پلمب شد .

وی از برخورد و اعمال قانون 675 مورد تخلف در حوزه راهور خبر داد و افزود: 46 دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف توقیف شد و 2 دستگاه خودرو و 1 دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز کشف شد.

سرهنگ زارع از کشف 2 هزار و 290 قلم اجناس قاچاق به همراه 3 تن و 500 کیلوگرم چوب جنگلی قاچاق و 4 دستگاه کولر خارجی قاچاق خبر داد .

فرمانده انتظامی شهرستان نکا در پایان از همکاری صمیمانه مردم تشکر کرد و گفت: چنین طرح های امنیتی ادامه خواهد داشت و شهروندان می توانند در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک، به ویژه در زمینه توزیع انواع موادمخدر، سرقت ، کالای قاچاق و ...مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام کنند.

 

 

خودرو قاچاق مرکز فوریت های پلیسی مواد مخدر کالای قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر