کد خبر: 805122 A

به مناسبت هفته تعاون صورت گرفت؛

مجموعه فرهنگی ورزشی دنیای آرامش به مناسبت هفته تعاون روز شنبه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور استاندار مازندران، مسئولین استانی و شهرستانی در قائمشهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مجموعه فرهنگی و ورزشی دنیای آرامش به مناسبت هفته تعاون روز شنبه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور استاندار مازندران، مسئولین استانی و شهرستانی در قائمشهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

کامران اصغری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به این طرح افزود : مجموعه فرهنگی و ورزشی دنیای آرامش با سرمایه‌گذاری ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید که مبلغ سه میلیارد و 500 میلیون تومان آن تسهیلات فراگیر روستایی و مابقی آن آورده شخص بوده است.

اصغری با بیان اینکه فضای مجتمع فرهنگی و ورزشی دنیای آرامش 8000 متر مربع است، گفت : همچنین 40 شغل ایجاد شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از چهارده تعاونی برتر در استان مازندران که تجلیل و تقدیر شدند، خبر داد و بیان کرد : هشت تعاونی در استان سیصد و پنجاه شغل ایجاد کردند.

وی افزود : 7 تعاونی مربوط به مسکن مهر بوده است که تا پایان سال جاری 90 درصد از مسکن مهر سطح استان افتتاح و به بهره برداری می رسد.

حبیب حسین زادگان، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران نیز در این مراسم گفت : بانک توسعه تعاون و بانک کارآفرین، بانک هایی هستند که به جوانانی که بتوانند اشتغالزایی کنند تسهیلات کم بهره و ارزان قیمت می دهد.

 وی از حمایت اداره کل ورزش و جوانان از بخش خصوصی خبر داد و عنوان کرد : از بخش خصوصی که بتواند اشتغال ایجاد کند حمایت می کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران اولین اولویت جوانان را ورزش دانست و ابراز کرد : مجتمع فرهنگی ورزشی دنیای آرامش دارای بخش های مختلفی از جمله فرهنگی، ورزشی، استخر شنا و زمین فوتبال است.

 

اداره کل ورزش و جوانان اشتغال سرمایه مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی مدیرکل ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر