کد خبر: 805102 A

استاندار مازندران :

استاندار مازندران در مراسم افتتاح مجتمع فرهنگی و ورزشی دنیای آرامش، قائمشهر را قطب ورزش مازندران دانست.

به گزارش خبرنگار ایلنا،، مجموعه فرهنگی و ورزشی دنیای آرامش به مناسبت هفته تعاون روز شنبه به صورت ویدئو کنفرانس با حضور استاندار مازندران، مسئولین استانی و شهرستانی در قائمشهر افتتاح و به بهره برداری رسید.

احمد حسین زادگان، استاندار مازندران در این مراسم گفت : حوزه سلامت، نشاط اجتماعی و جوانان بخش هایی است که باید به آن توجه ویژه کرد.

وی با تاکید بر اینکه دولت به تنهایی نمی تواند پاسخگوی این نیازها باشد، افزود : دولت به درستی بخشی از این وظیفه را به بخش تعاونی سپرده است.

استاندار مازندران حوزه نشاط اجتماعی و فعالیت در این حوزه را کم دردسر و کم هزینه دانست و ابراز کرد : دستگاه ها باید حمایت کنند تا سرمایه گذاران جذب شوند.

وی قائمشهر را قطب ورزش مازندران عنوان کرد و ادامه داد : مازندران مهد ورزش کشور است.

حسین زادگان با اشاره به افتتاح مجتمع فرهنگی و ورزشی، بیان کرد :این مجتمع نشان دهنده اراده دولت برای اشتغال زایی، رفع بیکاری، ایجاد نشاط اجتماعی، ایجاد رفاه و آرامش بیشتر به کار گرفته است.

وی تصریح کرد : پروژه هایی که در جهت تامین اشتغال و رفع بیکاری باشند، ادامه خواهند داشت.

احمد حسین زادگان با اعلام نکات مثبت این مجتمع از جمله ویژگی های آب درمانی، ورزشی و تفریحی، گفت : این طرح می تواند در حوزه توریسم سلامت هم مفید واقع شود.

لازم به ذکر است مجتمع فرهنگی و ورزشی دنیای آرامش در قادیکلا بزرگ قائمشهر قرار دارد و با مبلغی بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید که از این مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن تسهیلات فراگیر و روستایی و مابقی آورده شخصی سرمایه گذاران بوده است.

 

اشتغال بیکاری دولت سرمایه گذاران ورزش مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر