کد خبر: 804942 A

صبح امروز صورت گرفت؛

صبح امروز تشکلات کارگری و بازنشستگی مازندران به بهانه هفته دولت با مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی دیدار کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،نصرالله دریابیگی صبح امروز در دیدار جمعی از تشکلات کارگری و بازنشستگی با مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران ضمن تبریک هفته دولت گفت: تشکیلات خانه کارگر و کانون بازنشستگان تامین اجتماعی ، اعتقادی است .

وی افزود: در بین ما جناح سیاسی وجود ندارد و تنها خط قرمز کارگران و بازنشستگان حمایت از رهبری ، نظام جمهوری اسلامی و مستضعفین است.

دریابیگی با بیان اینکه مسئولین نباید کارگران و بازنشستگان را تنها بگذارند ، اظهار داشت : در استان مازندران ۱۲۰ هزار نفر بازنشسته تامین اجتماعی وجود دارد لذا باید دست این افراد گرفته شود.

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران با اشاره به اهمیت انتخابات آتی مجلس اظهار کرد: امروز و در روز بازنشستگان باید این موضوع مطرح شود که بسیاری از نمایندگان کنونی با شعار حمایت از مستضعفان،پا برهنگان و کارگران و اعتبار ما کارگران و بازنشستگان راهی مجلس شدند و بعد از راهیابی به مجلس همه چیز را از یاد بردند.

وی ادامه داد: متاسفانه تعداد نمایندگان حامی کارگران و بازنشستگان در مجلس محدود است به همین دلیل در بسیاری از موارد در حق کارگران و بازنشستگان اجحاف می شود.

این نماینده با سابقه کارگری گفت: در انتخابات آتی مجلس جامعه کارگری و بازنشستگی به کاندیدایی رای خواهد داد که در عمل حامی واقعی کارگران و بازنشستگان باشد.

در ادامه کامران اصغری،مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی مازندران گفت:ضمن تشکر از حمایت های ویژه تشکلات کارگری و بازنشستگان استان و همراهی با مدیران و مسئولان در جهت گره گشایی از مشکلات؛ گفت: همه مسئولان و کارگزاران نظام در استان در تلاش هستند گام های موثری برای حل مشکلات کارگران عزیز و پرتلاش بردارند.

این مقام مسئول ضمن تاکید بر افزایش انگیزه کارگران در سنگر تولید و خود کفایی از برنامه های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران برای بهبود وضعیت معیشت و ارتقائ امنیت شغلی کارگران گفت:یکی از راه های برون رفت از بسیاری از مشکلات کارگری و بازنشستگی اتحاد بین اتحاد بین آن ها است.

وی افزود: یکی از دغدغه های دولت تدبیر و امید هم بحث مشکلات کارگران و بازنشستگان بوده است که همواره تلاش کرده فشارهای معیشتی و اقتصادی حاکم را از روی این اقشار مظلوم کم کند.

لازم به ذکر است در آخر این جلسه با اهدای لوح از زحمات کامران اصغری تقدیر و تشکر شد.

 

 

 

 

 

انتخابات بازنشستگی دولت کار و رفاه اجتماعی مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر