کد خبر: 804888 A

استاندار مازندران:

احمد حسین زادگان گفت:تضعیف کردن دولت موجب تضعیف نظام می شود لذا بایست به مدیران دستگاه ها اعتماد داشت و اختیار داد تا در جهت برآورده ساختن مطالبات بحق مردم گام بردارند. .

به گزارش خبرنگار ایلنا،احمد حسین زادگان، در جشنواره شهید رجایی استان با بیان اینکه دولت در بدترین شرایط در حال مدیریت امور است، گفت: فساد، بی عدالتی و تبعیض مردم را آزار می دهد، بنابراین مهمترین بحث، رضایت مندی مردم است که تمامی کارگزاران دولت باید همه ی هدف شان معطوف به نتیجه کار که همان رضایت خداوند متعال و مردم است، باشد. 

استاندار با تاکید بر انجام کارهای فوق العاده و جدید در دستگاه ها، بیان کرد: اعتقادمان این است که جدای از کارهای روتین و عادی که شرح وظایف دستگاه های اجرایی ست، حتما ظرفیت هایی در حیطه کاری آنها هست که می توانند با نوآوری و پشتکار بیشتر ، کارهای جدیدی برای استان رقم بزنند. 

حسین زادگان با اشاره به انتخاب دستگاه های برتر در جشنواره شهید رجایی، اظهار داشت: به تناسب نوع فعالیت دستگاه مصادیقش هم متفاوت است طبیعتا شاخص ها در حوزه امور زیربنایی با حوزه حمایتی یا بهداشت و درمان و سلامت با هم فرق دارند. 

وی افزود: امسال جدا از شاخص های تعیین شده تعدادی از مدیرانی که در حیطه کاری خود کارهای فوق العاده ای جدا از شرح وظایف انجام دادند، مورد تقدیر قرار گرفتند البته به این منزله ای نیست که تلاش ها و زحمات مدیران دیگر ما که فاصله ی امتیازی چندانی با مدیران منتخب نداشته اند، نادیده گرفته شود. 

وی خاطر نشان ساخت: امیداریم سال آینده مدیران انقدر کار خارق العاده انحام داده باشند که کار انتخاب را برای ما سخت کنند. 

حسین زادگان به ضروری بودن نقش نظارتی دستگاه های نظارتی اشاره داشت و گفت: باید مراقبت نمود تا نظارت ها تبدیل به دخالت نشود و در راستای وفاق و همدلی باشد چرا که مردم دولت را می شناسند .

استاندار افزود: تضعیف کردن دولت موجب تضعیف نظام می شود لذا بایست به مدیران دستگاه ها اعتماد داشت و اختیار داد تا در جهت برآورده ساختن مطالبات بحق مردم گام بردارند. 

وی تاکید کرد: استان باید با اراده مشترک و عزم جدی مدیریت شود زیرا مطالبات انجام نشده جامعه، نارضایتی مردم را همراه دارد و دولت را ناکارآمده جلوه می دهد. 

حسین زادگان عنوان کرد: برای بالا بردن رضایت مردم باید کار فوق العاده انجام داد لذا به منظور از بین بردن ناامیدی در جامعه بایست میزان خسارتی که به مردم وارد می شود با همیاری مسئولان و برون سپاری فعالیت ها، کاهش یابد .

استاندار در پایان خواستار افزایش مشارکت بانوان در سهم مدیریتی استان شد و از مدیران خواست تا روسای ادارات شهرستانها را از بین بانوان انتخاب نمایند. 

گفتنی ست در پایان این مراسم از دستگاه های اجرایی که بیشترین میزان رشد امتیاز را نسبت به سال گذشته در دو بعد شاخص های عمومی و اختصاصی و اقدامات برجسته داشتند، تقدیر به عمل آمد.

 

 

بهداشت و درمان دستگاه های اجرایی دولت رشد شاخص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر