کد خبر: 803849 A

صبح امروز صورت گرفت؛

در پنجمین روز از هفته دولت اولین فرهنگسرای قائمشهر با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران، نمایندگان حوزه انتخابیه قائمشه و برخی مسئولین شهرستانی کلنگ خورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در پنجمین روز از هفته دولت اولین فرهنگسرای قائمشهر با حضور مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران، نمایندگان حوزه انتخابیه قائمشهر، جویبار، سوادکوه و سوادکوه شمالی و مسئولین شهرستانی کلنگ خورد.

شهردار قائمشهر در حاشیه این مراسم با اشاره به اینکه این مجتمع فرهنگی در زمین 7000 متری شهرداری قائمشهر ساخته می شود، افزود : چهار و نه دهم میلیارد تومان از محل اعتبارات اداره کل راه و شهرسازی در فاز اول پرداخت شده است.

وی با تاکید بر اینکه شهرداری در فاز اول محوطه سازی، ساخت استخر، مبلمان شهری، تلویزیون شهری، کمپ مسافر و آلاچیق را انجام خواهد داد، تصریح کرد : پنج میلیارد تومان برای فاز اول این پروژه هزینه خواهد شد.

شهردار قائمشهر زمان اجرای پروژه را 18 ماهه دانست و گفت : هدف از این پروژه ها توسعه مناطق کمتر توسعه یافته است.

لازم به ذکر است در همین روز کلنگ زنی و ساماندهی حاشیه رودخانه تلار با هزینه یک میلیارد و200 هزار تومان به طول200 متر، ارتفاع 4/5 متر و عرض 2 متر و و 85 سانتی متر  برای احداث دیوار وزنی و بتنی تا حداکثر زمان شش ماهه در راستای نوسازی بافت فرسوده صورت گرفت.

 

 

استان مازندران دولت زمین مدیرکل راه و شهرسازی حوزه انتخابیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر