کد خبر: 803347 A

مدیر کل تامین اجتماعی مازندران:

علی اصغر محمودی گفت:در حوزه بیمه و درمان توفیقات بسیاری برای جامعه کارگری و بازنشستگی حاصل شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،علی اصغر محمودی در مراسم جشن و تجلیل از بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران ضمن تبریک هفته دولت و روز بازنشستگان در بابلسر گفت: امروز با افتخار اعلام میکنیم که به لطف تلاش نمایندگان شما بازنشستگان تامین اجتماعی در استان،کانون مازندران در  بحث عملکرد در کشور سرآمد و نمونه اعلام شده است.

محمودی طرح کرامت رضوی در مازندران را از دیگر خدمات ماندگار به بازنشستگان تامین اجتماعی دانست و گفت: با تلاش همکاران و کانون بازنشستگان استان این طرح در بین دیگر استان های کشور شاخص است.

مدیر کل تامین اجتماعی مازندران ادامه داد: باید بیشتر پیگیر مطالبات کارگران و بازنشستگان باشیم.

وی با اشاره به اینکه در حوزه بیمه و درمان توفیقات بسیاری برای جامعه کارگری و بازنشستگی  حاصل شده است،گفت:  که این موفقیت ها حاصل همدلی مجموعه جامعه کارگری و بازنشستگی بوده است.

افتتاح 2 طرح در بخش اورژانس بیمارستان های تامین اجتماعی نکا و ساری

در ادامه محمد خورشیدی،مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران با بیان اینکه سازمان تمین اجتماعی متعلق به کارگران و بازنشستگان است گفت: وظیفه ما احترام،تکریم و خدمت به آنان است.

وی از افتتاح 2 طرح در بخش اورژانس بیمارستان های تامین اجتماعی ساری و نکا خبر داد و افزود:با بهره برداری از پروژه های مذکور،10 هزار متر مربع به فضای درمانی این 2 بیمارستان افزوده خواهد شد.

خورشیدی گفت:طرح های دیگری نیز در هفته دولت در سراسر بیمارستان های تامین اجتماعی مازندران افتتاح خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

بازنشستگی تامین اجتماعی جامعه درمان شاخص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر