کد خبر: 802681 A

رسول ظفرمند گفت: جامعه پزشکی از خدومترین، صادق‌ترین و خدمتگزارترین اقشار جامعه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا،رسول ظفرمند در مراسم روز داروساز و تجلیل از پزشکان بیمه سلامت مازندران، با اعلام اینکه سالانه 7.5 میلیون بار مراجعه بیماران به مراکز درمانی بیمه سلامت صورت می گیرد،اظهار داشت: این میزان مراجعه نشان از خدمات ارزنده پزشکان در حوزه سلامت و درمان است.

وی با بیان اینکه جامعه پزشکی از خدومترین، صادق‌ترین و خدمتگزارترین اقشار جامعه است، افزود: سوابق درخشان و تعهد جامعه پزشکی بر هیچ کس پوشیده نیست.

ظفرمند به تلاش پزشکان در جهت رفع مشکلات بیماران اشاره کرد و گفت: اگر نقیصه ای کوچک در روند درمان بیماران اتفاق بیفتد به دلیل اهمیت کار پزشکی بیشتر دیده می شود.

وی تصریح کرد: گاهی پزشکان از سوی بیماران مورد خطاب قرار می گیرند اما با عشق و علاقه ای که نجات و درمان بیماران دارند ؛ رنجیده خاطر نمی شوند.چرا که عاشقی در کار پزشکان برجسته است.

مدیر کل بیمه سلامت مازندران ادامه داد: البته اکثریت مردم فهم درستی از جامعه پزشکی داشته و قدردان خدمات این قشر زحمتکش از جامعه هستند.

وی با تاکید بر اینکه خدمات پزشکی قیمت ندارد، افزود: اهمیت و جایگاه پزشکان به دلیل کاهش دردهای بیماران به حدی است که نمی توان برایش قیمتی گذاشت .

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از پزشکان و داروسازان نمونه تجلیل شد.

 

جامعه جامعه پزشکی درمان عشق و علاقه مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر