کد خبر: 801229 A

رئیس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی مازندران:

نصراله دریابیگی گفت:امروز کارگران صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،نصراله دریابیگی در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهرستان چالوس به مناسبت روز بازنشستگان تریبون نماز جمعه را از مقدس ترین تریبون های کشور که متعلق به شهدا و خانواده های شهدا دانست،گفت:متاسفانه امروز کارگران و بازنشستگان در شرایط معیشتی خوبی بسر نمی برند.

وی با بیان اینکه امروز کارگران صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارند گفت: مازندران دارای 134 هزار بازنشسته تامین اجتماعی است که حدود 70 درصد آنان در چنین شرایط تورمی و اقتصادی حداقل بگیر هستند.

دبیر اجرایی خانه کارگر مازندران در ادامه به مشکلات درمانی بازنشستگان اشاره کرد و گفت:امروز بازنشستگان با تمامی مشکلات اقتصادی از 4 جا حق بیمه پرداخت می کنند اما باز هم دچار مشکلات شدید درمانی هستند.

دریابیگی  گفت: کارگران و بازنشستگان امیدوارند تا نمایندگان مجلس در خصوص بدهی 200 هزار میلیارد تومانی دولت به سازمان تامین اجتماعی تصمیمی قاطع بگیرند تا با تزریق این پول بخش عمده‌ای از مشکلات سازمان و کارگران و بازنشستگان حل شود.

وی با اشاره به اینکه بازنشستگان آیینه کارگران هستند گفت: دولت بدهی‌هایش را به تامین اجتماعی پرداخت کند تا مشکلات و کمبودهای درمانی این سازمان مرتفع شده و طرح همسان سازی حقوق بازنشستگان که حق قانونی آنان است؛ برطرف شود.

 

 

استان مازندران تامین اجتماعی جامعه کانون بازنشستگان تامین اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر