کد خبر: 800786 A

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندرانخبر داد:

عباسعلی نجفی گفت:همزمان با گرامیداشت هفته دولت 33 پروژه در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران با اعتباری بالغ بر 217 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا ،  عباسعلی نجفی  ضمن اعلام این خبر افزود: هفته دولت مهمترین مناسبت تقویمی دستگاه های اجرایی و زمان گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و 15 هزار شهید دولت بوده ، لذا این اداره کل با افتتاح 8 پروژه در حوزه راهداری  و  25 پروژه در حوزه فنی و نظارت سهمی کوچک در گرامیداشت این هفته دارد.

وی در ادامه به پروژه های افتتاحی حوزه فنی و نظارت این اداره کل اشاره و تصریح نمود : این پروژه‌ها شامل احداث ساختمان پاسگاه‌های پلیس راه گزنک و پلیس راه سوادکوه ، بهسازی و روکش آسفالت محورهای روستایی استان و آسفالت راه های روستایی بوده که در قالب 25 پروژه در سطح استان به بهره برداری نهایی می رسد.

 نجفی به اقدامات این اداره کل در زمینه ارتقاء ایمنی در محورهای استان اشاره و خاطر نشان ساخت : تعمیرات اساسی پل های بزرگ "مرگن" ، " اوجانو" ، " همت آباد " ، " چالکرود " و " عبدالله آباد "  و احداث روشنایی محور "زیرآب _ پل سفید "و پارکینگ های محورهای پر تردد استان از جمله پروژه هایی است که در حوزه راهداری در این هفته به بهره برداری می رسد.

وی ادامه داد: پروژه‌های یادشده با بهره‌گیری از حداکثر ظرفیت ، توانمندی و امکانات ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در استان به بهره‌برداری رسیده است،

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای مازندران ضمن قدردانی از همراهی و تعامل بخش خصوصی شامل پیمانکاران، مشاوران و سرمایه‌گذاران در اجرای طرح‌های عمرانی و زیرساختی در بخش راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ابراز امیدواری کرد با همراهی بخش خصوصی و پیمانکاران ، زمینه ارتقاء و بهبود وضعیت زیرساخت‌های حوزه راه و ارتقای ایمنی سفرهای جاده‌ای فراهم شود.

 

پلیس راه دستگاه های اجرایی دولت راهداری و حمل و نقل جاده سرمایه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر