کد خبر: 800031 A

فرماندار ساری:

فرماندار ساری به موضوع بازآفرینی فضاهای شهری و اهمیت آن اشاره کرد و گفت: تنها ردیفی بودجه ای از سوی دولت به صورت صد درصد تخصیص داده شده بازآفرینی فضاهای شهری است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری، عباسعلی رضایی صبح امروز در آیین افتتاحیه میانگذر شهید آملی در ساری با تبریک عید سعید غدیر خم و اینکه ساده‌زیستی، قناعت، تقوا، صبر، مهربانی از جمله ویژگی‌های بارز در سبک زندگی امام علی(ع) است، اظهار داشت: رهنمود‌ها و سبک زندگی امیرالمؤمنین(ع) باید در زندگی فردی و اجتماعی جامعه نهادینه شود.

وی افزود: نامگذاری این میانگذر به نام شهیدی که سالهای متوالی بر روی سینه خوابیده بود و سختی های زیادی را متحمل شده بود ؛ جای بسی خوشحالی است و این نامگذاری نشان از پاسداشت و ایثارگریهای شهیدان است .

فرماندار ساری گفت: اگر ما این ایثارگریها و رشادت ها را فراموش کنیم ؛ انقلابمان مسیر خوبی را طی نخواهد کرد.

رضایی با یادآور شد: امیدواریم روند اجرایی پروژه های صد روزه مهدی عبوری شهردار سابق ساری استمرار پیدا کرده و هر روز شاهد افتتاح پروژه جدید در مرکز استان باشیم.

وی ادامه داد: البته این امر محقق نمی شود مگر اینکه همدلی،وفاق و وحدت در بین مسئولان حاکم شود تا ساری شانیت خود را بعنوان مرکز استان بدست آورد.

رضایی خاطرنشان کرد: چنانچه شورا و شهرداری با دستگاه نظارتی هماهنگی و تبادل نظر داشته باشد بسیاری از مشکلات مرتفع می شود.زیرا هر کجا همکاری و هماهنگی وجود داست به همان ترتیب مشکلات نیز کاهش پیدا می کرد.

فرماندار ساری با یادآوری اینکه در بحث تملکات و دارایی ها وعمرانی نمیتوان اعتبار زیادی در نظر گرفت،افزود: اما در بازآفرینی شهری اعتبار خوبی را می توان اختصاص داد.

وی همچنین به موضوع بازآفرینی فضاهای شهری و اهمیت آن اشاره کرد و ادامه داد: تنها ردیفی بودجه ای از سوی دولت به صورت صد درصد تخصیص داده شده بازآفرینی فضاهای شهری است.

فرماندار ساری تصریح کرد: در منطقه ای که بازآفرینی تعریف شود اعتبار مورد نیاز صد در صد تخصیص می یابد.

 

بودجه جامعه دولت شهرداری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر