کد خبر: 799329 A

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت اعلام کرد:

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت از دستگیری یک عامل افیونی و کشف 3 کیلو مواد مخدر در این شهرستان خبر داد

سرهنگ "قاسم عزیزی" در گفت و گو با خبرنگار ایلنا، درتشریح جزئیات این خبر، گفت : در پی کسب خبری مبنی بر توزیع و فروش انواع مواد مخدر توسط عاملی افیونی در شهرستان کلاردشت، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت، افزود: ، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی میدانی ، موفق به شناسایی این قاچاقچی مواد مخدر شدند.

سرهنگ عزیزی از دستگیری متهم و همدست وی در عملیاتی ضربتی خبر داد و تصریح کرد: در بازرسی های به عمل آمده از خودرو و منزل این سوداگر مرگ 6 کیلو گرم انواع مواد مخدر کشف شد .

وی با بیان این که متهم و همدست وی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، گفت: مبارزه با پدیده شوم موادمخدر به عنوان یکی از مهمترین عوامل فروپاشی خانواده ها و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری های اجتماعی نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهادهای مسئول با نیروی انتظامی است .

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت در خاتمه از شهروندان خواست: برای مقابله با عاملان افیونی و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند .

 

پلیس مبارزه با مواد مخدر خانواده ماموران پلیس مرگ مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر