کد خبر: 795835 A

در آستانه روز خبرنگار؛

در آستانه روز خبرنگار، معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان و مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران از دفتر خبرگزاری ایلنا در مازندران بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از ساری  در آستانه روز خبرنگار، حسین حسن نژاد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و مهدی محمدی مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران از دفتر خبرگزاری ایلنا در ساری بازدید و با خبرنگاران این خبرگزاری دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

حسین حسن نژاد با تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: روز خبرنگار فرصت خوبی برای تجلیل از زحمات خبرنگاران و تعمق بیشتر در حوزه خبر و رسانه است.

وی افزود: اگر چه خبرنگاران از حق و حقوقی برخوردار هستند ؛ بی شک مخاطبین ما نیز دارای حق هستند و نیاز مند شنیدن خبرهای درست و نزدیک به واقعیت هستند. از اینرو خبرنگاران در تنویر افکار عمومی نقش موثری دارند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران گفت: خبرنگاران انتظار دسترسی آسان تر به مبانی خبر و گردش آزاد اطلاعات را دارند، به همان ترتیب افکار عمومی نیز انتظار دارند که از تصمیمات مدیران مطلع شوند.

وی گفتگو و تعامل را رویکردهای مهم در حوزه سیاسی دانست و تصریح کرد: گفتگو و تعامل با دنیا از افتخارات ما محسوب می شود؛ همچنان که جذابیت آقای ظریف در گفتگوی اوست.

حسن نژاد خاطرنشان کرد:با توجه به سرعت گردش اطلاعات و تحولات سیاسی، فرهنگی و اجتماعی بر حسب ضرورت های اجتناب ناپذیر، نقش کلیدی رسانه‌ها و خبرنگاران نه تنها به هیچ عنوان انکارپذیر و فراموش شدنی نیست بلکه این نقش در ایجاد بسترهای اطلاع رسانی و ارتقاء آگاهی و افکار عمومی جامعه قابل توجه است. 

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با بیان اینکه بی تردید تلاش خبرنگاران در تبیین و تحکیم حقایق است ،ادامه داد: مطالبه‌گری از مسئولان و پاسخگویی به مردم و افکار عمومی در چارچوب وظایف خطیر و رسالت سنگین خبرنگاری است.

انتخابات مدیرکل فرهنگ و ارشاد معاون سیاسی امنیتی بازدید ایلنا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر