کد خبر: 795294 A

شهردار قائم شهر:

عباس صالح زاده گفت: کارخانه کمپوست را با حداکثر زمان اجرای 12 ماهه راه اندازی خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، مراسم روز خبرنگار به میزبانی شهرداری قائمشهر در ساختمان شهرداری با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر قائمشهر و فعالین رسانه برگزار شد.

عباس صالح زاده، شهردار قائمشهر، بااشاره به رسالت اطلاع رسانی خبرنگاران به مردم گفت : رفتار ما در شهرداری قائمشهر باید اخلاق مدار و فراگیر باشد.

وی با تاکید بر اینکه ارتباط روابط عمومی با حوزه رسانه باید قوی باشد، افزود : شهرداری، جامعه شهری را پوشش می دهد و‌ حوزه فرهنگی آن در اختیار کامل اهالی رسانه است.

صالح زاده حوزه روابط عمومی را حوزه ای دانست که به طور ساختارمند مدیریت نشده است و در این  خصوص تصریح کرد : با برنامه و‌ مدیریت صحیح باید تعامل بین رسانه ای که رسالت درست دارد و روابط عمومی برقرار باشد، زیرا اصلاح امور با تذکر خبرنگاران صورت می گیرد.

صالح زاده با تاکید براینکه قائمشهر را در مسائل حاشیه ای، به حاشیه نمی بریم، بیان داشت : به نقد رسانه ها گوش می کنیم و به صورتی مدیریت میکنیم که درگیر حاشیه نشویم.

شهردار قائمشهر با اشاره به اولویت های کاری در شهرداری  گفت : اولویت اول من اصلاح ساختاری سازمان شهرداری است، به صورتی که پاسخگوی مردم باشد.

وی با بیان اینکه سلامت اداری و مالی نیز بسیار مهم است، ادامه داد : در کنار مجموعه های چندگانه شهرداری در حوزه های مختلف هستیم واصلاح ساختار را انجام می دهیم.

او با اشاره به اهمیت جوانگرایی در موفقیت در کار اظهار کرد : با حمایت تیم جوان شهرداری را به سمت پویایی می بریم.

شهردار قائمشهر اولویت بعدی را پسماند و زباله بیان کرد و گفت: کارخانه کمپوست را با حداکثر زمان اجرای 12 ماهه راه اندازی خواهیم کرد.

این مسئول موضوع ترافیک را نیز جز اولویت های کار خود خواند و در این باره اینگونه گفت : در قائمشهر دونوع ترافیک درون شهری و عبوری داریم که با احداث پارکینگ های عمومی می توانیم فضای بهتری را برای شهروندان ایجاد کنیم.

عباس صالح زاده با اعلام اینکه از سرمایه گذارانی که بخواهند پارکینگ و یا مسکن ارزان قیمت بسازند حمایت خواهیم کرد، خاطرنشان کرد : طبق مصوبه شورا از آنها عوارضی دریافت نمی کنیم.

وی در پایان از اجرای چهار پروژه زیرگذر شهری در نقاط دخانیات، قائم محله، کوچکسرا، خیابان جویبار، ۱۶متری اول و‌دوم توسط شهرداری جهت کاهش ترافیک و تسهیل عبور و مرور شهروندان خبر داد.

 

اخلاق رسانه روابط عمومی سرمایه شهرداری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر