کد خبر: 790959 A

قائم مقام خانه صنعت،معدن و تجارت کشور:

قائم مقام خانه صنعت، معدن و تجارت کشور گفت: دولت باید زمینه کسب و کار را در کشور فراهم کند و اینکه قوه قضائیه باید مشکلات اقتصادی را فوری بررسی کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،آرمان خالقی امروز در مراسم تقدیر از واحدهای نمونه تولیدی استان مازندران که با همت خانه صنعت ، معدن و تجارت استان مازندران برگزار شد،با بیان اینکه تولیدکنندگان سرداران و فرمانده هان خط مقدم جنگ به شمار می‌روند،اظهار داشت: فعالان اقتصادی در این جنگ قطعاً دچار آسیب می‌شوند و دولت به عنوان پشتیبان تولید باید حمایت‌های لازم را داشته باشد.

وی با بیان اینکه با اسلحه خالی و نبود مهمات در هیچ نبردی نمی‌توان موفق شد، افزود: دولت باید زمینه کسب و کار را در کشور فراهم کند و اینکه قوه قضائیه باید مشکلات اقتصادی را فوری بررسی کند ضمن اینکه در این شرایط هرکسی باید سهم و نقش خود را بشناسد و به درستی انجام دهد.

قائم مقام خانه صنعت، معدن و تجارت گفت: اگر قرار است با رویه سابق با مسائل امروزی برخورد کنیم به نتیجه نمیرسیم و باید تفکر خود را تغییر دهیم.

وی با بیان اینکه قانون حذف سود جاری و مرکب باید بازنگری شود، تصریح کرد: این قانون نیازمند کارشناسی و بررسی دقیق است.

خالقی با تقدیر از دستگاه قضائی در حمایت از بخش تولید گفت: تولید نباید متوقف و اصل تولید نباید دچار خسارت شود اما در حال حاضر عملاً بنگاه فعال را متوقف می‌کنیم تا بتوانیم مطالبات را دریافت کنیم.

 

دولت صنعت معدن و تجارت قوه قضائیه کسب و کار مشکلات اقتصادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر