کد خبر: 789867 A

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 اعلام کرد:

سید محمد جعفری گفت: با پیگیریهای بعمل آمده و پرداخت بخشی دیگر از مطالبات کلزا و گندمکاران 99 درصد از کشاورزان کلزاکار مازندرانی وجه محصول تحویلی خود به شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 را دریافت کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا،مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 با بیان این مطلب اظهار داشت: تاکنون 594 میلیارد و 458 میلیون ریال از مطالبات گندمکاران و بیش از  754 میلیارد ریال از مطالبات کلزاکاران مازندرانی پرداخت شد تا کشاورزانی که گندم مازاد بر نیاز خود را تا هجدهم و کلزای خود را تا هفدهم تیرماه تحویل مراکز خرید تضمینی شرکت غله دادند وجه خود را دریافت کردند.

سید محمد جعفری افزود: از ابتدای فصل خرید تضمینی گندم و دانه روغنی کلزا تاکنون بیش از 38 هزار و 409 تن گندم به ارزش 669 میلیارد و 545 میلیون ریال و 23 هزار و 342 تن کلزا به ارزش 759 میلیارد و 350 میلیون ریال تحویل مراکز خرید شرکت غله گردید که با توجه به ثبت اطلاعات محموله های دریافتی در سامانه در صف انتظار پرداخت قرار گرفتند.

وی اظهار امیدواری کرد : انتظار می رود با توجه به روند پرداختی بهای کلزای دریافتی، به زودی مطالبات کلزاکاران استان تسویه گردد.

جعفری در پایان تصریح کرد: در سال زراعی جاری خرید تنها از کشاورزانی صورت می گیرد که نام آنها در سامانه پهنه بندی سازمان جهاد کشاورزی ثبت شده باشد.

 

جهاد کشاورزی مطالبات کشاورزان گندم غله
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر