کد خبر: 788248 A

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:

جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف 5 میلیارد و 500 میلیون ریالی انواع کالای قاچاق و اموال مسروقه در طرح ظفر 14 در شهرستان "محمودآباد" خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ "حسن مفخمی شهرستانی " در حاشیه نمایشگاه طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان محمودآباد، اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی (ظفر 14) را در راستای پاسخگویی به مطالبات مردمی و برخورد با هنجارشکنان و مجرمان در سطح این شهرستان اعلام کرد.

وی با اشاره به اهداف این طرح در شهرستان محمودآباد، گفت: از جمله اهداف طرح عملیاتی ظفر 14، ارتقاء نظم و امنیت عمومی، انضباط بخشی ترافیکی، پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز، برخورد با اراذل و اوباش، خرده فروشان موادمخدر و سارقان برشمرد.

جانشین فرمانده انتظامی مازندران با اشاره به کشف بیش از 5 میلیارد و 500 میلیون ریالی اموال مسروقه و انواع کالای قاچاق در این طرح، گفت : کشف 22 کیلوگرم انواع موادمخدر، کشف لوازم خانگی، کولر اسپلیت، گوشی تلفن همراه، 28 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز از جمله کشفیات در این طرح بوده است.

سرهنگ مفخمی، افزود: 380 متهم به سرقت، خرده فروش و قاچاقچی موادمخدر، اراذل و اوباش و مجلوب در این طرح شناسایی و دستگیر شدند.

وی با اشاره به اعمال قانون و برخورد با وسایل نقلیه متخلف در سطح معابر عمومی و خیابان های درون شهری و برون شهری از 4 هزار و 542 فقره اعمال قانون خبر داد و افزود: بیش از 156 دستگاه انواع موتورسیکلت و خودروی متخلف نیز در این طرح توقیف شدند.

سرهنگ مفخمی همچنین به پلمب بیش از 18 واحد صنفی متخلف در این طرح اشاره کرد و افزود: بی شک رعایت قوانین و مقررات از سوی شهروندان و هم استانی های عزیز مازندرانی نقش موثری در راستای برقراری نظم و امنیت در جامعه دارد.

" کرمانی" رئیس دادگستری شهرستان محمودآباد نیز در حاشیه بازدید از نمایشگاه دستاوردهای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان، ضمن قدردانی از اقدامات و عملکرد پلیس در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی،گفت: بی شک اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی نقش موثری در کاهش جرایم و افزایش احساس امنیت در جامعه دارد.

 

جامعه رعایت قوانین و مقررات فرمانده انتظامی استان موتورسیکلت کالای قاچاق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر