کد خبر: 785343 A

مدیر کل تامین اجتماعی مازندران اعلام کرد:

علی اصغر محمودی از طلب 600 میلیارد توماتی دستگاه های استان به تامین اجتماعی مازندران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، صبح امروز نشست خبری مشترک مدیر کل تامین اجتماعی و مدیریت درمان استان مازندران در محل بیمارستان حکمت ساری برگزار گردید.

علی اصغر محمودی با اشاره به بدهی 600 میلیارد تومانی دستگاه ها در استان گفت: حدود 63 میلیارد از این بدهی دولتی و مابقی مربوط به بخش خصوصی می باشد.

وی ادامه داد: بیشترین بدهی مربوط به شهرداری ساری با رقم 280 میلیارد تومان می باشد.

مدیر کل تامین اجتماعی مازندران تعداد کارفرمایان در استان را 110 هزار نفر عنوان کرد و گفت: استان مازندران در بحث تعداد کارفرمایان رتبه چهارم کشور را داراست.

محمودی از جمعیت یک میلیون و 960 هزار نفری بیمه شده،بازنشستگان و مستعمر بگیران و افراد تحت پوششان خبر داد و اظهار کرد: حدود 58 درصد از جمعیت استان را افراد تحت پوشش تامین اجتماعی تشکیل داده است.

وی میزان بیمه شدگان و افراد تحت پوشش را تا پایان اسفند 97 یک میلیون و 610 هزار نفر و میزان بازنشستگان و مستمری بگیران به همراه افراد تحت پوشش را تا پایان اردیبهشت ماه حدود 300 هزار نفر اعلام کرد.

محمودی از کاهش 531 نفری میزان بیکاری در استان طی 3 ماهه گذشته خبر داد و گفت: میزان بیکاری در استان طی 3 ماهه گذشته از 11 هزار و 257 نفر به 10 هزار و 726 نفر کاهش پیدا کرده است.

مدیر کل تامین اجتماعی مازندران هدف از افزایش کارگزاری های استان را سرعت بخشیدن و تسهیل در کار ارباب رجوع اعلام کرد و گفت: این میزان از 5 کارگزاری به 16 کارگزاری افزایش پیدا کرده است.

 

 

 

بیمارستان تامین اجتماعی درمان پایان اردیبهشت شهرداری ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر