کد خبر: 783180 A

سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران خبرداد :

​سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از اجرای عملیات روکش آسفالت درمحورهای ارتباطی این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،اسماعیل فولادی ضمن اعلام این مطلب افزود: به دلیل شرایط آب و هوایی استان و عوامل مختلف محیطی فعالیتهای گسترده ای در زمینه ترمیم و لکه گیری روکش آسفالتهای محورهای ارتباطی استان توسط این اداره انجام شده است.

وی تصریح نمود: موثرترین شرایط برای حمل و نقل ، داشتن یک رویه سالم راه همراه با نصب علائم ایمنی لازم بوده تا بتوان با خیالی آسوده تردد کرد و از جمله اهدافی که این اداره کل برای دستیابی به آن تلاش می کند مطالعه و فراهم نمودن طرح های لازم برای انجام و اجرای رویه های آسفالتی مناسب و اقتصادی بودن آن است.

فولادی اظهار داشت : از این رو به منظور تسهیل در امر تردد و افزایش ایمنی بیش از 12 کیلومتر روکش آسفالت در راه های شریانی، اصلی و فرعی استان ،لکه گیری رویه های آسفالتی محورهای شریانی و اصلی استان به میزان 55200 متر مربع ،عملیات رگلاژی محورهای شریانی به میزان تقریبی 7000 تن ،اجرای شانه سازی محورهای شریانی به میزان حدوداً 52 کیلومتر در سطح محورهای استان از ابتدای سال جاری تا به امروز به اجرا در آمد.

گفتنی است مازندران دارای 10400 کیلومتر راه ارتباطی است.

حمل و نقل راهداری و حمل و نقل جاده شرایط آب و هوایی مازندران ارتباطی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر