کد خبر: 783168 A

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه اعلام کرد:

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از کشف 13 هزار500 لیتر گازوئیل قاچاق در این شهرستان خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ مهدی خادمی در تشریح جزئیات این خبر، گفت: در راستای مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی و جلوگیری از هدر رفتن سرمایه ملی، ماموران اداره مبارزه با کالای قاچاق و ارز پلیس آگاهی با انجام اقدامات پلیسی و کنترل محور مواصلاتی شهرستان به یک کامیون حامل سوخت مشکوک شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، افزود: ماموران خودروی مورد نظر را متوقف و در بازرسی از آن موفق به کشف 13 هزار و 500 لیتر گازوئیل، فاقد مجوز بارگیری و حمل شدند .

سرهنگ خادمی با اشاره به اینکه برابر نظر کارشناسان ارزش کالای مکشوفه بالغ بر 675 میلیون ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: خودروی مورد نظر توقیف و سوخت قاچاق کشف شده تحویل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی استان شد .

وی از دستگیری راننده خودروی مورد نظر خبر داد و گفت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد و موضوع در دست بررسی است.

خادمی با اشاره به این که مبارزه با قاچاق کالااقدامی برای حفظ و استقرار امنیت در کشور است ، از مردم خواست: برای حمایت از تولید ملی و اشتغال جوانان جامعه در مبارزه با قاچاق کالا و ارز با نیروی انتظامی همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اعلام دارند .

 

اشتغال پلیس آگاهی قاچاق مبارزه با قاچاق کالا و ارز مرکز فوریت های پلیسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر