کد خبر: 780621 A

رئیس پلیس راه مازندران اعلام کرد:

رئیس پلیس راه استان مازندران از محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر فردا چهارشنبه 12 تیرماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 15 تیرماه در محورهای مواصلاتی استان خبر داد

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ "علیرضا قدمی"در تشریح این خبر، گفت: به منظور افزایش ایمنی ،ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت های ترافیکی از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 12 تیرماه تا ساعت 6 صبح روز شنبه 15تیرماه در محورهای مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه تا ساعت 6 صبح روز شنبه از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است .

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 روز جمعه 14 تیرماه تا ساعت 2 بامداد روز شنبه 15 تیرماه از کرج  به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 روز جمعه تا ساعت 2 روز شنبه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی اظهار داشت: تردد کلیه تریلرها از محور هراز ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملان موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا ساعت 24 روز چهارشنبه 12 تیرماه و از ساعت 6 صبح تا ساعت 24 روزهای پنجشنبه و جمعه  از محور هراز ممنوع  است.

رئیس پلیس راه مازندران، اظهار داشت: در صورت افزایش حجم تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محورهای هراز و کرج – چالوس اعمال خواهد شد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در محورهای مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: ضمن رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 21824420 و 21824434 پلیس راه استان با پیش شماره 011 تماس بگیرند .

 

پلیس راه پلیس راه استان محور کرج چالوس محورهای مواصلاتی محورهای مواصلاتی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر