کد خبر: 780124 A

مدیر کل دادگستری استان مازندران:

مدیرکل دادگستری استان مازندران در دیدار فرماندهان و مسئولان انتظامی استان ، گفت: نیروی انتظامی بازوی توانمند قوه قضائیه است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین محمد صادق اکبری در این دیدار که با حضور سردار "میرفیضی" فرمانده انتظامی استان، جانشین و روسای پلیس های تخصصی استان همراه بود با اشاره به اینکه قوه قضائیه همواره پشتیبان پلیس در تمامی ماموریت ها است ، افزود: کارکنان ناجا در همه صحنه های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و مراسمات گوناگون برای رفاه حال شهروندان و برقراری نظم و انضباط اجتماعی حضور فعال دارند.  

مدیرکل دادگستری استان مازندران، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی بازوی توانمند قوه قضائیه است و تعامل و همکاری پلیس با دستگاه قضائی نقش سازنده ای در ارتقاء نظم و امنیت عمومی در جامعه دارد .

حجت الاسلام اکبری با اشاره به اینکه توسعه صنعت و پیشرفت های تکنولوژی موجب شده تا اخلاق و ویژگی های رفتاری بین افراد جامعه کم رنگ شود، افزود: متاسفانه بیشتر پرونده های ارجاعی به دستگاه قضائی به علت اختلافات و نزاع هایی است که به علت مسائل ناچیز و کوچک اتفاق می افتد. 

سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران نیز در این دیدار با اشاره به هفته قوه قضائیه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی و 72 تن از یارانش این هفته را به همه قضات و کارکنان دستگاه قضائی تبریک گفت.

وی یکی از اهداف و ماموریت های نیروی انتظامی در گسترش فن آوری ها و الکترونیکی کردن خدمات ناجا به مردم را کیفی سازی خدمات عنوان کرد و افزود: بدنبال ارائه خدمات مضاعف به مردم به عنوان سرمایه اجتماعی پلیس هستیم .

فرمانده انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: هرجا موضوع رضایتمندی شهروندان از پلیس باشد، حاضریم با تمام توان در این حوزه گام برداریم .

 

اخلاق استان مازندران قوه قضائیه نیروی انتظامی دادگستری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر