کد خبر: 780118 A

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران خبرداد:

حامد روحانی زاده گفت:بیمارستان ۲۲۰ تخت خوابی خاتم الانبیا بهشهر بزودی به بهره برداری می رسد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مازندران در این نشست ضمن تاکید بر ارائه خدمات مناسب درمانی به مردم شریف شرق استان اظهار کرد : با افتتاح بیمارستان جدید خاتم الانبیا در شهرستان بهشهر که مجهز به آخرین تجهیزات پیشرفته تخصصی و فوق تخصصی پزشکی است شاهد ارتقاء و بهبود ارائه خدمات درمانی در این منطقه خواهیم بود.

حامد روحانی زاده افزود : در همین راستا مرکز درمانی امام خمینی(ره) بهشهر با بخش های دیالیز ، تالاسمی، ام آر آی، سی تی اسکن و بخش فیزیوتراپی و توانبخشی و همچنین درمانگاه اورژانس شبانه روزی به ارائه خدمت خود به مردم شریف بهشهر ادامه خواهد داد و بیمارستان شهدا بهشهر نیز مانند گذشته با بخشهای اورژانس، نوزادان و مرکز جراحی محدود فعالیت خواهد نمود.

وی اظهار کرد: بزودی با برنامه ریزی های انجام شده و انجام اقدامات مورد نیاز، شاهد راه اندازی بیمارستان جدید باشیم و در این راستا دانشگاه علوم پزشکی مازندران به همراه سایر مسئولین مربوطه تمامی تلاش و توان خود را به کار خواهند گرفت‌.

گفتنی است در این نشست جمعی از مدیران ، مسئولان و کارشناسان حوزه های مختلف دانشگاه علوم پزشکی مازندران و شهرستان بهشهر حضور داشتند.

بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی درمان بهشهر برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر