کد خبر: 778327 A

دبیراجرائی خانه کارگر استان مازندران :

دبیراجرائی خانه کارگر استان مازندران در دیدار با فرماندار قائمشهر، گفت : سال رونق تولید، یعنی سال کار و‌تلاش و حمایت از کالای ایرانی که باعث رونق و‌اشتغال می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، نصراله دریابیگی دبیراجرایی خانه کارگر استان مازندان در دیدار با یحیی یوسف پور، فرماندار قائمشهر با اشاره به مشکلات کارگران گفت : اولین مسئله، بحث امنیت شغلی است.

وی ادامه داد : مسئله بعدی معیشت است.هفتاد درصد بازنشستگان حداقل بگیر هستند.

رئیس کانون‌ بازنشستگان تامین اجتماعی استان مازندران تقسیم عادلانه  ثروت را عامل رفع مشکلات دانست و افزود : خصوصی سازی از منظر قانون اساسی یعنی عدالت، اشتغال، کار و شکوفایی است‌.

این فعال کارگری خصوصی سازی در قائمشهر را عامل بزرگترین ظلم به مردم بیان کرد و ادامه داد : حاصل آن تعطیلی کارخانجات بود و مشکلات زیادی را به وجود آورد که یک روزه نمیتوان‌ آن ها را حل کرد.

دریابیگی با تاکید براینکه صدای حق طلبانه و مظلومیت کارگران باید شنیده شود و برای رفع آن تلاش شود، گفت : سال رونق تولید، یعنی سال کار و‌تلاش و حمایت از کالای ایرانی که باعث رونق و‌اشتغال می شود.

یحیی یوسف پور، فرماندار قائمشهر، با بیان اینکه به فرهنگ کار و تولید در دین نیز تاکید شده است، افزود : فرآیند توسعه مسیر طولانی است اما اگر کار و تلاش در آن نهادینه شود خروجی آن مطلوب خواهد شد.

یوسف پور گفت : قائمشهر یک شهرستان بزرگ با حضور طبقات متوسط جامعه و کارگری است که می توان به عنوان برند شهر از آنان نام برد.

مقام عالی دولت در شهرستان قائمشهر خرید محصولات تولیدی شرکت های داخلی را عامل مبارزه با بیکاری عنوان کرد و گفت : تعبیر من از بیکاری، برابر با چالش بیکاری است.

 

استان مازندران اشتغال جامعه دولت فرماندار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر