کد خبر: 776730 A

مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری نکا:

مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری نکا گفت: همزمان با دهه کرامت و هفته حجاب و عفاف، دختران توانمند و کارآفرین نکا تجلیل می شوند.

به گزارش ایلنا، مرجان علیدوست، امروز در جلسه برنامه ریزی دهه کرامت و هفته حجاب و عفاف در فرمانداری نکا اظهار داشت: تلاش برای شناساندن ظرفیت ها و توانمندی های مختلف بانوان در جامعه از مسائل مهم است که نباید از نظر دور نگه داشته شود.

وی افزود: بانوان ما امروز هم پای مردان در جامعه در حال کار و تلاش هستند و باید این جایگاه، عملکردها و توانمندی ها در بخش های مختلف بیش از گذشته بیان شود.

علیدوست گفت: برای گرامیداشت هفته عفاف و حجاب نیازمند کار گروهی در بین نهادها و ادارات هستیم که امیدواریم شاهد برپایی برنامه های اثرگذار در این ایام باشیم.

 مسئول امور بانوان و خانواده فرمانداری نکا گفت: هر کدام از ادارات به تناسب مسئولیتی که برعهده دارد؛ موظف به اجرا و انجام برنامه ها در هفته حجاب و عفاف است.

 علیدوست افزود: همه ادارات برای گرامیداشت هر چه با شکوهتر مراسم دهه کرامت و هفته حجاب و عفاف، عهده دار وظایفی است که ملزم به رعایت وظایف می باشند.

وی بیان داشت: برگزاری همایش، کارگاههای آموزشی حجاب، ترویج زندگی اسلامی، برگزاری برنامه های فرهنگی و ورزشی، تبیین نقش بانوان در جامعه و... از برنامه های مهم این ایام است.

 

جامعه خانواده مرجان عفاف و حجاب حجاب و عفاف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر