کد خبر: 775527 A

در نامه‌ای مطرح شد؛

دبیر اجرایی خانه کارگر در نامه‌ای خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از وی خواست تا با صدور حکم ریاست زدا برای سازمان تامین اجتماعی پایان بخش دغدغه‌های دلسوزان و وابستگان و صاحبان اصلی سازمان باشد.

به گزارش ایلنا، متن نامه دبیر اجرایی خانه کارگر خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شرح ذیل است:

برادر پر تلاش و با اخلاص جناب آقای دکتر شریعتمداری

وزیر محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی

با سلام و آرزوی توفیق روز افزون برای جنابعالی در مسیر ارایه خدمات صادقانه در حق آسیب‌پذیرترین اقشار جامعه یعنی بازنشستگان و کارگران و با یادآوری بند ۵ نامه شماره ۴۱۹۶/۹۷ مورخ ۲۹/۱۱/۱۳۹۷

همانگونه که مستحضرید وضع وشر ایط حاکم بر سازمان تأمین اجتماعی مستلزم  تدابیر شدید، البته  برنامه ریزی منظم و منطقی، نظار ت ومدیریتی جهادی بر این سازمان که بلحاظ کمی وکیفی یکی از اثرگذارترین مجموعه های مالی –خدماتی – درمانی واجتماعی وحمایتی کشور است، می باشد. مع الوصف پس از درگذشت ریاست فقید سازمان شادروان دکتر نوربخش ، انتصاب جناب زدا بعنوان سرپرست سازمان ، ضمن استمرار یافتن حرکت سازنده . اقدامات مرحوم نوربخش  ، شتاب یافتن فعالیت سازمان در تمامی سطوح ومعاونت ها بویژه در بخش کاهش هزینه ها وافزایش خدمات ، بوضوح قابل مشاهده وجداً امیدوارکننده به بهبود یافتن امور به سمت وسوی اصلاح ساختاری وبرون رفت سازمان از چالشهایی که طی دوره های سابق بر این سازمان تحمیل گردید ، می باشد. که این مهم به زعم وتصور ما مرهون هدف گذاری ومدیریت ونظارت دقیق جناب زدا وهیئت مدیره محترم و نظارت وتصمیمات هیئت امناء که علم وتجربه کافی امور مالی را در کارنامه خود دارند در رأس سازمان والبته با ارشادات وبعضاً دستورات صریح واثر گذا ر شما، می باشد. از طرفی با تقرب زمانی

به ایام پایانی شش ماهه سرپرستی ایشان ، وزمزمه هائی که از گوشه وکنار به گوش میرسد ، بعید نیست که در وقتی مضیق وتنگ وبصورت ناگهانی فردی را به سفارش شخص یا اشخاصی کما فی سابق برای اداره امور ساز مان تحمیل نمایند.

که در این صورت مع الاسف باید شاهد یک دوره آزمون وخطا خسارت بار نسبت به سرمایه بیمه شدگان وبازنشستگان باشیم . وضعی که سازمان بارها وبارها در کارنامه خود آنرا تجربه وتمامی مشکلات مربوط هم همینگونه انتصابات می باشد .

مع هذا از محضر آن برادر ارزشمند  تقاضا دارد تا در راستای استمرار فعالیت ومدیریت سازنده وقابل تقدیر جناب آقای زدا، این وجود پر تلاش و  مجرب و عالم به علم اداره امور سازمان استفاده وبا صدور حکم ریاست وی  پایان بخش دغدغه های دلسوزان ووابستگان وصاحبان اصلی سازمان باشید.

از لطف ، دقت و دلسوزی شما همواره شاکر وسپاسگذاریم.

 

من الله التوفیق

نصرالله دریابیگی

دبیر اجرایی خانه کارگر

دبیر مناطق شمال کشور

رییس هیات مدیره کانون استان و عضو هیات مدیره کانون عالی کشور

 

سازمان تامین اجتماعی کار و رفاه اجتماعی کاهش هزینه مشکلات وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر