کد خبر: 773822 A

مدیر عامل بیمه آتیه سازان حافظ مازندران:

مدیر عامل بیمه آتیه سازان حافظ مازندران از فعالیت 24 نماینده بیمه آتیه سازان حافظ در مازندران خبر داد.

به گزارش ایلنا، بیمه امروزه نقش اساسی و اثرگذار در تسهیل و رونق فعالیت های مختلف در جامعه داشته و یکی از بخش های پیشرو و مهم بوده و وجود بیمه پشتوانه ای برای مردم در جامعه است.

ارتقای جایگاه صنعت بیمه در جامعه امری ضروری است و با این رویکرد از یک سو می توان بعد حمایتی آن را  بهبود بخشید و از دیگر سو منابع بیشتری را برای خدمات رسانی در این بخش ایجاد کرد.

بیمه آتیه سازان حافظ یکی از انواع مختلف بینه در ایران است که با عمر 18 ساله خود، می توان آن را در زمره بیمه های نوپا دانست که در حال نوپایی، با ارائه خدمات مختلف به گروه هدف، بدرستی در بین بیمه های مختلف جا باز کرده است.

بیمه آتیه سازان حافظ وابسته به بیمه سلامت است که در 23 خردادماه 1380 تاسیس شد و اکنون 18سال از تاسیس آن می گذرد.

در این راستا گفتگویی با احمد بیژنی مدیر عامل بیمه آتیه سازان حافظ مازندران انجام داده ایم تا با بخش های مختلف بیمه ای و خدمات ارائه شده آشنا شویم.

مدیر عامل بیمه آتیه سازان حافظ مازندران، هدف اساسی از تشکیل این بیمه، ارتقاء سطح سلامت جامعه با حضور در خدمات بیمه های تکمیلی دانست.

بیژنی گفت: براساس ماده 37 برنامه چهارم توسعه سیاسی - اجتماعی هیات وزیران و تایید بیمه سلامت، بیمه آتیه سازان حافظ تشکیل شد و  از زمان تاسیس تاکنون خدمات خوبی به بیمه شدگان ارائه شد.

وی افزود: با توجه به فعالیت این بیمه و برون سپاری، امروز بیش از 7 میلیون و 300هزار بیمه شده در سطح کشور تحت پوشش بیمه آتیه سازان حافظ هستند.

مدیر عامل بیمه آتیه سازان حافظ مازندران خاطر نشان کرد: در استان مازندران سهم استان از بیمه شدگان آتیه سازان حافظ، 400 هزار نفر است که در قالب قراردادهای بزرگ استانی و کشوری منعقد شده است.

بیژنی یادآور شد: وظیفه داریم بستری فراهم شود تا رضایت نسبی بیمه شدگان فراهم شود که یکی از اولویت های مهم استان مازندران، آن است تا مسیر رسیدن بیمه شدگان به شعب و نمایندگی ها تسهیل شود.

این مسوول با اشاره به فعالیت نمایندگی ها و مراکز تحت پوشش بیان داشت: در سطح استان مازندران دو شعبه در ساری در مرکز و نوشهر در غرب مازندران فعال است و 24 نماینده در استان فعال است و از رامسر تا گلوگاه هیچ  شهرستانی نداریم که بیمه شده برای دسترسی به نمایندگی مشکل داشته باشد.

وی گفت: بسترهای طرح بیمه انفرادی در آتیه سازان حافظ فراهم شده است و این طرح می تواند طرح جدید سلامت محور به مردم ارائه شود.

مدیر عامل بیمه آتیه سازان حافظ مازندران در ادامه سخنان خود افزود: بیمه شدگان ما از اقشار مختلف بازنشستگان، صندوق بازنشستگی، جهاددانشگاهی، فرهنگیان، رانندگان در قالب شرکت های حمل و نقل و انروز ما بعنوان تخصصی تربن شرکت بیمه ای در سطح کشور مطرح است و ارائه خدمت می کند.

بیژنی گفت: بیمه آتیه سازان حافظ، تخصصی تربن شرکت بیمه ای در سطح کشور در بخش بیمه های تکمیلی است .

وی ادامه داد: از نیروهای متخصص و کارآمد در بیمه آتیه سازان حافظ  بهره مند هستیم که با اموزش های لازم به توانمندی رسیدند.

این مسئول با اعلام اینکه قابلیت ارائه بیمه های متنوع را به بیمه شدگان داریم؛ خاطر نشان کرد: از شبکه های مختلف و نمایندگان و بیمه شدگان قدردانی می شود و تعامل مناسب وحود دارد و حاصل تعامل، رضایتمندی بیمه شدگان است.

مدیر عامل بیمه آتیه سازان حافظ مازندران اظهار داشت: مراکز درمانی دولتی و خصوصی مختلفی در استان مازندران ببا بیمه آتیه سازان حافظ طرف قرارداد هستند و 320 مرکز درمانی مازندران طرف قرارداد ما هستند و تعامل خوب وجود دارد و تمام بیمارستانهای خصوصی مازندران طرف قرارداد با این بیمه هستند.

بیژنی افزود: خدمت رسانی به بیمه شدگان اکنون از کیفیت بهتری برخورداریم و کمبودی وجود ندارد و همراهی مراکز درمانی وجود دارد.

وی در خصوص موانع موجود در استان گفت: یکی از دغدغه های ما این است که محتوای قراردادها را بدرستی مطالعه و با افزایش اطلاعات، نسبت به حد و حدود بیمه ای خود آگاهی داشته باشند.

بیژنی ادامه داد: سامانه آتیه سازان اطلاع رسانی مناسب را در مورد قراردادها و نمایندگی ها دارد و تاکید مدیر عامل هم بر همکاری بیشتر است تا بیمه شدگان با بسترهای شرکت و خدمات مختلف آشنا شوند.

این مسوول بیان داشت: یکی از اولویت های اساسی، افزایش رضایت مندی بیمه شدگان با اصلاح قراردادها و شبکه های خدمات رسانی و توسعه خدمات در مراکز درمانی است.

بیژنی، از اولویت های مهم دیگر را توسعه بازاریابی دانست تا بستر خدمت رسانی را برای ادارات و شرکتهای مختلف فراهم و خدمات بیشتری به مردم ارائه شود.

مدیر عامل بیمه آتیه سازان حافظ مازندران گفت: بحث جدی اجرایی کردن بیمه انفرادی است که در حال مطالعه و بررسی و بسترسازی بودیم و زمینه اجرایی آن اکنون فراهم شد و از تیرماه طرح بیمه انفرادی اطلاع رسانی و قدمی برای بیمه شدگان برداریم.

وی افزود: از اولویت های دیگر توجه به بیماران خاص است که در استان مازندران تعداد بیماران خاص از استانهای پرجمعیت در این بیماری است و تلاش داریم تا بستر خدمات رسانی فراهم و باجه ویژه ای برای بیماران خاص قرارداده شد تا برای خدمت گرفتن سختی و مرارت نداشته باشد که رضایتمندی وجود دارد و تلاش داریم تا گسترش یابد.

بیژنی بیان داشت: معتقدیم بیماران خاص بدون نوبت و در اسرع وقت باید خدمات دهی شوند و این از تاکیدات مهم ماست و همچنین با همه مراکز خاص استان همچون بیمارستانها و داروخانه های بزرگ و خاص قرارداد داریم تا فرآیند خدمت رسانی به این افراد تسهیل شود.

وی گفت: هیچ مرکز درمانی نظیر بیمارستان و داروخانه در استان نداریم که بتواند به بیماران خاص خدمات بدهد و طرف قراداد با ما نباشد و اگر مرکز خاصی در این بخش اقدام کند؛ ما استقبال می کنیم.

مدیر عامل بیمه آتیه سازان حافظ مازندران افزود: بیمه شدگان در هر استانی اگر بخواهند مراکز خاصی را برای دریافت خدمت انتخاب کنند؛  می توانند با مراجعه به سایت آتیه سازان نوع خدمت خود را انتخاب و آدرس شعب و مراکز درمانی و قرارداد ها در سایت موجود است.

 

 

برنامه چهارم توسعه بیمارستان جامعه حمل و نقل دولتی و خصوصی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر