کد خبر: 772908 A

نماینده سابق مردم در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد:

سید رمضان شجاعی کیاسری شجاعی در پاسخ به سوال علت رد صلاحیت دوره قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی شورای محترم نگهبان،گفت: علت رد صلاحیت بنده در دور قبل شکایت رئیس صدا و سیمای وقت بود.

به گزارش خبرنگار ایلنا،صبح امروز سید رمضان شجاعی در نشست خبری هیات ورزش های همگانی استان مازندران با در شهرستان ساری ضمن اعلام عنوان برتر هیات ورزش های همگانی استان مازندران در کشور،گفت: مفتخریم اعلام کنیم که برای اولین بار هیات ورزش های همگانی استان مازندران با قاطعیت و بیشترین فاصله و با امتیاز 930 رتبه اول کشور را کسب کرد.

وی ادامه داد: این افتخار را مدیون تلاش همکارانمان در کمیته ها و هیات های 30 شهرستان در سراسر استان و هیات ورزش های همگانی استان مازندران هستیم.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان مازندران در ادامه اظهار کرد:خوشحالیم که امروز بیشترین دوره مربیگری در استان را در بین دیگر هیات های ورزشی ، هیات های ورزش های همگانی گذرانده است.

شجاعی کیاسری از اعزام مدرسین به دیگر استان ها خبر داد و گفت: هیات ورزش های همگانی استان مازندران رتبه دوم را در بحث آموزش و پرورش مدرسین را داراست.

وی  به مشارکت 30 درصدی مردم استان در برنامه های همگانی اشاره کرد و اظهار کرد:در تلاش هستیم این میزان مشارکت را در آینده ای نزدیک به 50 درصد افزایش دهیم.

نماینده سابق مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوال خبرنگار ایلنا در خصوص عملکرد نمایندگان مجلس در شورای اسلامی گفت: اجازه دهید خود را با نمایندگان درگیر نکنم و پاسخ این سوال را ندهم.

وی ادامه داد: مطمئنا نقیصه هایی وجود دارد اما منتخبان مردم در مجلس از هیچ تلاشی دریغ نمیکنند.

شجاعی کیاسری در پاسخ به سوال علت رد صلاحیت دوره قبل انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی شورای محترم نگهبان،گفت: علت  رد صلاحیت بنده در دور قبل شکایت رئیس صدا و سیمای وقت بود.

 

انتخابات مجلس شورای اسلامی نمایندگان مجلس استان ها هیات های ورزشی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر