کد خبر: 769490 A

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری خبر داد :

سبحان رجب پور گفت : مشارکت ادارات در کاهش مصرف انرژی راه حلی است تا مشترکان استان بتوانند با اطمینان و آرامش خیال زمستان و تابستان را پشت سر بگذارند

به گزارش خبرنگار ایلنا، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری بیان کرد : امضاء تفاهم نامه همکاری با شرکت توزیع برق مازندران با هدف کاهش مصرف برق در ماههای پر مصرف سال ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری درسه سال پیاپی افتخار همکاری با شرکت توزیع برق استان مازندران را دارد .

سبحان رجب پوراظهارکرد : با توجه به ضوابط اجرایی تفاهم نامه همکاری با شرکت توزیع برق استان و استقبال جایگاهداران سی ان جی از این طرح این جایگاهها در ساعات اوج مصرف برق به منظور خاموش نمودن کمپرسورهای جایگاه به دو گروه تقسیم شدند .

وی افزود : زمان استراحت جایگاههای سی ان جی برای جدول گروه یک از ساعت 12 الی 14 و جایگاههای گروه دو از ساعت 14 الی 16 می باشد که با نصب بنر در ورودی جایگاه در ساعات اوج پیک بار نسبت به خاموش نمودن کمپرسور و کلیه تجهیزات برقی و استراحت جایگاه اقدام می کنند .

رجب پور ادامه داد : طی هماهنگی با جایگاههای سی ان جی مسئولین جایگاهها موظف شدند در زمان استراحت از دستگاههای کمپروسور ودیگر تجهیزات جایگاه بازدید فنی به عمل آورده و در صورت نواقص احتمالی نسبت به رفع آن اقدام نمایند و با بررسی به عمل آمده میزان فروش جایگاه نسبت به زمان قبل تغییری ندارد .

رجب پور ضمن تشکر و قدردانی از مشارکت ادارات در خدمات رسانی مطلوب به مردم ، گفت : وظیفه ملی ما حکم می کند در زمستان و تابستان به یاری سازمانهای خدمات رسان آمده ، تا مشترکان استان بتوانند با اطمینان و آرامش خیال زمستان و تابستان را پشت سر بگذارند .

مدیر منطقه ساری ضمن قدر دانی از زحمات متقابل دو شرکت توزیع برق و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ساری در امر صرفه جویی برق ، تاکید کرد : منطقه ساری افتخار دارد شرکت توزیع برق را سه سال پیاپی در صرفه جویی برق یاری نماید .

 

انرژی برق زمستان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ساری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر