کد خبر: 769403 A

فرمانده انتظامی شهرستان ساری خبر داد:

فرمانده انتظامی شهرستان "ساری " از کشف 7 کیلو مواد مخدر در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرهنگ "ناصرعلی صفرپور" با اعلام این خبر، گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت اجتماعی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان ساری به اجرا در آمد .

فرمانده انتظامی شهرستان ساری، افزود: در اجرای این طرح که با هدف برخورد با عاملان افیونی و سوداگران مرگ به و پاکسازی مناطق آلوده به اجرا درآمد،ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی 4 عامل تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان شدند .

سرهنگ صفرپور خاطر نشان کرد: پس از هماهنگی های قضائی، متهمان دستگیر شدند و در بازرسی از منزل و خودروی آنان 7 کیلو انواع مواد مخدر به همراه 190 عدد قرص غیرمجاز و آلات استعمال مواد مخدر کشف شد .

وی از توقیف 3 خودروی متعلق به متهمان که از آن در حمل و جابجایی مواد مخدر استفاده می شده خبرداد و اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان ساری با اشاره به آثار زیانبار مواد مخدر بر پیکره جامعه اعم از آسیب های جسمی، بهداشتی، روانی، فرهنگی و اقتصادی که وجود آن هر بخش آن قشری از جامعه را دچار آسیب می کند،خاطرنشان کرد : مقابله با پدیده شوم مواد مخدر نیازمند همکاری همه دستگاه های های اجرایی و مردم با نیروی انتظامی است .

 

مرگ مواد مخدر نیروی انتظامی ساری امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر