کد خبر: 766119 A

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود خبرداد:

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود از انهدام باند رمالی و کلاهبرداری در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از ساری ، به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"ذات الله رضوانی" در تریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت یک باند 3 نفره رمالی و کلاهبرداری حرفه ای در شهرستان میاندورود، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود، تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه متهمان را شناسایی کردند .

سرهنگ رضوانی، خاطر نشان کرد: متهمان که با شیوه رمالی و کلاهبرداری از مردم کلاهبرداری می کردند در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند .

وی در ادامه اظهار داشت: این افراد با سوء استفاده از اعتماد مردم از افراد زیادی از استان های گیلان، گلستان ، خراسان شمالی و برخی استان ها کشور کلاهبرداری کرده اند که پس از دستگیری با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند .

فرمانده انتظامی شهرستان میادورود در خاتمه با اشاره به این که اکثر مجرمان و خیانتکاران قربانیان خود را با شیوه های دروغین ، ادعای غیر واقعی و ابراز دوستی انتخاب می کنند، از شهروندان خواست: از اعتماد به این افراد خودداری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

 

خراسان شمالی دستور کار پلیس فرمانده انتظامی شهرستان مرکز فوریت های پلیسی استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر