کد خبر: 765190 A

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 عنوان کرد:

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 گفت: خرید تضمینی دانه روغنی کلزا از کشاورزان مازندرانی در سال جاری به 5 هزار و 870 تن به ارزش 186 میلیارد ریال رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا،مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 با بیان این مطلب اظهار داشت: این میزان خرید که بیش از 50 درصد آن در مراکز خرید شهرستان بهشهر تحویل گرفته شد، توسط 11 مرکز از 23 مرکز تجهیز شده در شهرستانهای گلوگاه، بهشهر، نکا، میاندرود، ساری، قائمشهر، جویبار، سیمرغ، بابلسر، آمل و نور صورت پذیرفت.

جعفری با بیان اینکه در مراکز خرید شرکت غله، دانه های روغنی کلزا تا 10 درصد ناخالصی و 20 درصد رطوبت قابل خریداری می باشد ، گفت: به ازای هر درصد افت رطوبتی بالای ده درصد و افت ناخالص بالای دو درصد به نسبت از وزن محصول کلزا تحویلی کسر و بهای آن محاسبه و پرداخت خواهد شد.

وی افزود: بر اساس دستور العمل خرید تضمینی کلزا قیمت پایه خرید تضمینی هر کیلوگرم دانه روغنی کلزا  با دو درصد ناخالصی و 10 درصد رطوبت 34 هزار و 398 ریال تعیین شده است.

سید محمد جعفری تاکید کرد: کشاورزان در زمان تحویل محصول، کپی کارت ملی و شماره حساب بانک کشاورزی خود را به همراه داشته باشند.

 

کشاورزی ساری کشاورزان بابلسر کارت ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر