کد خبر: 764401 A

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 خبر داد:

سید محمد جعفری گفت: از ابتدای فصل خرید دانه روغنی کلزا در سالجاری تاکنون بیش از 3275 تن کلزا به ارزش 102 میلیارد و 511 میلیون ریال از کشاورزان مازندرانی خریداری شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 با بیان این مطلب اظهار داشت: این میزان خرید توسط 10 مرکز از 23 مرکز تجهیز شده در شهرستانهای گلوگاه، بهشهر، نکا، میاندرود، ساری، قائمشهر، جویبار، سیمرغ، بابلسر، آمل و نور صورت پذیرفت.

جعفری با بیان اینکه در مراکز خرید شرکت غله، دانه های روغنی کلزا تا 10 درصد ناخالصی و 20 درصد رطوبت قابل خریداری می باشد ، گفت: به ازای هر درصد افت رطوبتی بالای ده درصد و افت ناخالص بالای دو درصد به نسبت از وزن محصول کلزا تحویلی کسر و بهای آن محاسبه و پرداخت خواهد شد.

وی افزود: بر اساس دستور العمل خرید تضمینی کلزا قیمت پایه خرید تضمینی هر کیلوگرم دانه روغنی کلزا  با دو درصد ناخالصی و 10 درصد رطوبت 34 هزار و 398 ریال تعیین شده است.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 2 با اشاره به اینکه خرید تضمینی دانه روغنی کلزا در سال زراعی جاری تنها از طریق سامانه انجام خواهد شد و هیچ محصولی از کشاورزانی که در سامانه ثبت نام نکرده اند خریداری نخواهد شد اظهار داشت : کشاورزانی که در سامانه جامع پهنه بندی سازمان جهاد کشاورزی ثبت نام نکردند هرچه زودتر با مراجعه به جهاد کشاورزی شهرستانها نسبت به ثبت سطح زیر کشت کلزای خود اقدام کنند.

سید محمد جعفری تاکید کرد: کشاورزان در زمان تحویل محصول، کپی کارت ملی و شماره حساب بانک کشاورزی خود را به همراه داشته باشند.

 

جهاد کشاورزی وزن ساری کشاورزان کارت ملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر