کد خبر: 761750 A

مدیر کل بهزیستی مازندران در ضیافت افطاری فرزندان بهزیستی عنوان کرد:

سید سعید آرام از اهتمام ویژه بهزیستی نسبت به ارتقا رشد و توانمند سازی فرزندان تحت پوشش خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا،سید سعید آرام  در ضیافت باشکوه افطاری استاندار مازندران و مدیران کل دستگاه‌های اجرایی با فرزندان بهزیستی که در مجتمع شهید بهشتی بهزیستی مازندران برگزار شد با قدردانی از حضور ارزشمند استاندار مازندران این مراسم را شبی به یاد ماندنی دانست و گفت: این همنشینی مبارک مایه شادمانی و قوت قلب فرزندان بهزیستی و همه اعضای این خانواده بزرگ است، چراکه حس دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن انگیزه آنها را برای حضور موثر در زندگی اجتماعی بیشتر می‌کند.

مدیرکل بهزیستی استان افزود: در این دیدار آقای استاندار چهره به چهره به بچه ها ملاقات کردند، با آنها سخن گفتند درد دلشان را شنیدند و در پایان با اهدای هدایایی حضور فرزندان بهزیستی را مغتنم شمردند.

 آرام تصریح کرد: باید از حضور مدیران دستگاهای اجرایی نیز قدردانی کنم که با حمایت و حضور خود شادمانی را به این بچه‌ها هدیه دادند و شبی به یاد ماندنی را برایشان رقم زدند.

مدیرکل بهزیستی استان افزود: افزایش کمی و کیفی خدمات بهزیستی در حوزه کودکان و نوجوانان در دولت تدبیر و امید چشمگیر بوده است و سازمان بهزیستی در راستای افزایش امید و سلامت اجتماعی برای طبقات مختلف سنی و اجتماعی برنامه‌های ویژه ای دارد که اجرای هرچه بهتر آنها نیازمند حمایت‌های عمومی است.

 آرام در پایان اظهار داشت: سازمان بهزیستی نسبت به ارتقا رشد و توانمند سازی فرزندان تحت پوشش اهتمام ویژه ای دارد و تمام تلاش خود را در راستای  این هدف بکار میبندد.

 

بهزیستی پوشش دولت رشد قلب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر